Reklama [góra]

Protestowali pod cyrkiem [foto] [video]


Kilkadziesiąt osób protestowało przeciwko wykorzystywaniu zwierząt przed Cyrkiem Vegas, który w środę wystąpił w Chojnie. 

Według uczestników protestu uważają, że zwierzęta w cyrku są przymuszane do nienaturalnych akrobacji, źle traktowane i przewożone w tragicznych warunkach. W czasie manifestacji zbierane były podpisy pod petycją do burmistrza o zakaz wjazdu do miasta cyrków w którym wykorzystywane są zwierzęta.O cyrku Vegas stało się głośno po tym jak w lipcu br. cyrkowcom odebrano niedźwiedzia, krokodyla i żółwie - według wolontariuszy zwierzęta były okaleczone i trzymane w tragicznych warunkach. Tym wszystkim zarzutom zaprzeczają właściciele - Katarzyna i Sebastian Sierdzccy, w rozmowie z naszym dziennikarzem mówią między innymi o wielu kontrolach służb weterynaryjnych w ciągu całego roku.
16 komentarzy:

 1. XDDDDDDDDDDDDDDD

  OdpowiedzUsuń
 2. nie można odtworzyć filmu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakaś małpa z różowymi włosami się wypowiada... :-)))

  Zacznijmy zmieniać się od siebie! bo od zwierząt się nie różnimy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no hahahahahahha

   Usuń
  2. co za tepa wypowiedź

   Usuń
  3. Jej już żadna zmiana nie pomoże. Ostatnio kupowałem bardziej wypukłe deski :-D Nie ma czym oddychać i się dusi :-D

   Usuń
 4. Brawo Elwirko,trzymam kciuki,popieram bardzo.

  OdpowiedzUsuń
 5. Brawo Małpko!!! nie 3mam kciuki

  OdpowiedzUsuń
 6. Teraz czas na zoo w Świerkocinie i Ebeswalde bo najbliżej, stadniny koni i hodowców zwierząt gospodarczych - czytaj rolników. wszędzie zwierzęta przetrzymywane są w klatkach - zagrodach. A może właściciele właściciele psów- też testują pupili i trzymają w zamknięciu dla swojej radości. Też można powiedzieć "Twoj ubaw moje cierpienie" tak jak na transparentach.

  OdpowiedzUsuń
 7. Różowa maniura chciała z siebie zrobić gwiazdę i tyle. Niech zmieni swój wygląd i nauczy się mówić, a wtedy niech oczekuje zmian w cyrkach, bo jak na razie to ona jest największym pośmiewiskiem

  OdpowiedzUsuń
 8. Popieram p. Elwirę jak najbardziej. Włożyła dużo serca w zorganizowanie protestu. Oby więcej takich ludzi na świecie. O coś walczą, na czymś im zależy. Co do cyrku, to z jakiegoś powodu odebrano im zwierzęta...Dla właścicieli to tylko biznes, nie dbali o zwierzęta. Byłam kiedyś cyrku i na własne oczy widziałam jak są traktowane. Jestem z panią, pani Elwiro i popieram z całego serca. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeśli ta pani chce robić coś pożytecznego, to niech założy schronisko, dokarmia bezdomne zwierzęta itp. Wszystko może robić bez zbędnego rozgłosu, widać, że chce zaistnieć i być na językach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odniosła sukces bo każdy o niej mówi. Tylko, że większość wypowiedzi jest krytyczna w stosunku do jej osoby

   Usuń
 10. Co za myślenie że- CHCE ZAISTNIEĆ I BYĆ NA JĘZYKACH -ogromny szacun dla tej Pani.Życzę powodzenia ,wytrwałości w tym co Pani robi i wierzę że to dobro kiedyś do Pani wróci.

  OdpowiedzUsuń
 11. Pani Elwiro
  Trzeba najpierw zacząć od siebie!!!
  Mowa tu o Pani biednym piesku, który jest męczony przez panią, wykorzystywany jest do zdjęć dla pani przyjemności... Czy pani uważa to za normalne? Ubieranie psa w czapki, okulary itp. Gdzie obrońcy praw zwierząt? Powinna być kara za ubieranie zwierząt, to jest chore!!!

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.