Reklama [góra]

Marcin Pisanko spinningowym wędkarzem roku 2016 w kole PZW Odra


Dobiegły końca zmagania wędkarzy spinningowych w kole PZW ODRA Chojna, dzięki którym wyłoniono wędkarza roku w dyscyplinie spinningowej. Ostatnia tura zmagań zaliczanych do klasyfikacji Grand Prix 2016 odbyła się na jeziorze Jeleńskim z łodzi. 

Niedzielny poranek powitał chłodem i wiatrem, ale w zamian przełożyło się to na bardzo dobre żerowanie ryb. Tego dnia najlepszy okazał się Jakub Rycerz, który do ważenia przedstawił szczupaka i okonie na łączną wagę 3,710 g. Warto jednak zaznaczyć, że waga okoni przedstawionych do ważenia zaczynała się od 690 g na 900g. kończąc. Drugi tego dnia był Zbigniew Kmieć z wagą 3640g., na którą złożyły się trzy szczupaki w tym jeden o wadze 1850 g. i to właśnie w ręce Zbyszka powędrowała beczka chmielowego trunku ufundowana przez firmę Foto Studio AD Andrzej Stelmach & Jakub Stelmach. Trzecia lokata przypadła dla Daniela Lewandowskiego, który rywalizację zakończył z wagą 2360 g. 

Po podsumowaniu całego roku spinningowego w kole ODRA CHOJNA wyłoniono Wędkarza Roku 2016 w dyscyplinie spinningowej, którym okazał się Marcin Pisanko nasz jedyny reprezentant biorący czynny udział na zawodach okręgowych w Szczecinie. Drugim wicemistrzem został Andrzej Stelmach, natomiast trzecia lokata w klasyfikacji końcowej przypadła dla Grzegorza Stelmacha. Zwycięzcy nagrodzeni zostali bonami pieniężnymi i pucharami a następnie wszyscy uczestnicy udali się na zasłużone pieczone kiełbaski.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.