Reklama [góra]

Gnojowica na drodze, policja ustaliła sprawców zdarzenia


Policjantom z Gryfina udało się ustalić sprawców rozlania nieczystości . Do zdarzenia doszło we wtorek 11 października w godzinach wieczornych na drodze niedaleko Gryfina.

Policjanci dotarli do firmy, która w tym dniu z oczyszczalni ścieków w Gryfinie wywoziła nieczystości i przewoziła je drogą wojewódzką nr 121 na trasie Gryfino - Parnica.

Trwa postępowanie wyjaśniające. Wobec sprawcy zostaną wyciągnięte konsekwencje i zastosowane sankcje karne.

5 komentarzy:

 1. Teraz brać faktury za czyszczenie podwozia i niech płacą...

  OdpowiedzUsuń
 2. pół dnia zastanawiałem się dlaczego z mojego auta tak śmierdzi....rano jechałem tą drogą więc wszystko jasne.... a już podejrzewałem że ktoś mi nasrał w samochodzie tak wali...czuć go z odległości kilku metrów...

  OdpowiedzUsuń
 3. No właśnie! Mam tak samo! Myślałem, że mi coś zdechło tak wali. Ciekawe czy faktycznie można domagać się zapłaty za czyszczenie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ludzie opanujcie się. Dlaczego dzisiaj każdy żeruje na czyimś nieszczęściu. Pośmierdzi, ujmuje się od naszej jakże pięknej aury i przestanie. Sam mam ubabrane w tym auto, ale to nie powód, aby teraz każdy chciał dobić tego komu to się po prostu wydało. Specjalne przeciez tego nie zrobil. Spróbujcie postawić się na miejscu tej osoby. Potraficie? Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.