Porażka Morzycka, sześć bramek w meczu Odry Chojny. Raport z boisk [29-30.10]

Za nami ostatni piłkarski weekend października. W regonie na boiskach i stadionach nie zabrakło emocji i niespodzianek.

IV liga: Sensacja w Stargardzie gdzie Kluczevia  pokonuje Energetyka Gryfino 2-0, Osadnik w Miśliborzu przegrywa z  Arkadią Malechowo 1-5.

Aż siedem bramek zobaczyli kibice w Drawsku Pomorskim gdzie Drawa zmierzyła się z Dąb Dębno. Lepszą drużyną okazali się goście z Dębna. Wynik to 3-4.

Wojewódzka Okręgówka: Spora niespodzianka w Trzebiatowie, miejscowa Rega zremisowała z Chojeńską Odrą 3-3 (bramki: 8' Głowacki, 44' Skóra, 62' Łapiński Bartosz). Mimo remisu, biało zieloni wciąż znajdują się w strefie spadkowej.

Dramatycznie spotkanie w Szczecinie, losy wyniku  meczu Stali z Morzyckiem ważyły się do dosłownie ostaniach sekund. Gdy w 45 minucie gry gola na prowadzenie dla klubu z Morynia zdobył Jacek Pohorecki nic nie zapowiadało porażki.

Druga część gry to bramka  samobójcza Stasiaka w 88 minucie. Gospodarze ruszyli do ataku co przyniosło skutek w doliczonym czasie gry, rzut karny dla zespołu ze stolicy województwa i stracie kończy się rezultatem 2-1.

Hokejowy wynik w Lubanowie Czarni przegrywają u siebie wynikiem 0-11.

Regionalna Okręgówka: Sokół Pyrzyce kontra Mechanik Warnice 1-1, Zieloni Zielin ogrywa 3-0 Mieszko Mieszkowice to było mecz jednego gracza Mateusz Tytoń zdobywcą trzech bramek. Ogniwo Babinek remisuje z Kłos Pełczyce 1-1. Biali Sądów gromi Orzeł Trzcińsko-Zdrój 6-1.

A klasa: Kolejnej porażki doznają Czarni Czarównko, na wjedzie ulegają LUKS Krzywin 4-1. Wyskokiem wynikiem zakończył się mecz Zjednocznych Kurzycko z rezerwami Enegetyka Gryfino 2-6.

Korona Klępicz nie daje rady w pojedynku z Witniczanka Witnica 0-4, Unia Swochowo urywa punkty Rurzycy Nawodna 1-1. Pewnie zwycięstwo Łabędz Widuchowa 3-0 z Pro Team Żarczyn.

Iskra Banie ostatecznie wygra u siebie z Chrobry Lisie Pole 3-2, Czcibor Cedynia po zwycięstwie nad Grot Gardno 3-2 zasiada na fotelu lidera .

Juniorzy: Odra Chojna - Światowid 63 Łobez 1-2 (Artur Galant)