Reklama [góra]

/center>

Sezon kończyli wędkarze z koła "Rurzyca"


Ostatnia, piąta tura zawodów spinningowych o Grand Prix 2016 odbyła się w niedzielę 23 października. Zawody zostały zorganizowane na jeziorze Mętno, dzięki uprzejmości dzierżawcy Dominika Koblowskiego. 

W chłodny i mglisty niedzielny poranek od godz. 6.00 pierwsi zawodnicy zaczęli wodować swoje łódki. Zawodnicy przez 5 godzin łowili szczupaki i okonie. Do zważenia dostarczono kilkadziesiąt ryb. 


Po podliczeniu wyników przez komisję sędziowską najlepszym wręczono puchary. 1. miejsce zajął Henryk Mąka przed Jackiem Chorążym. Puchar za największą rybę trafił do Mariana Mąki. Nagrodę specjalną za największą rybę ufundował dzierżawca jeziora Mętno Dominik Koblowski. Nagrodą specjalną ufundowaną przez właściciela sklepu wędkarskiego "YORK" Jacka Szczepańskiego został obdarowany najlepszy zawodnik dnia - Henryk Mąka. 

Na zakończenie sezonu komisja sędziowska podliczyła również wyniki wszystkich 5-ciu tur jakie odbyły się w całym roku.

Tytuł Wędkarza Roku 2016 w dyscyplinie spinningowej zdobył Henryk Mąka, który wyprzedził Andrzeja Ormana i Mariana Mąkę.

W całym sezonie 2016 w zawodach spinningowych uczestniczyło w sumie 59 zawodników. Tradycyjnie, nie zabrakło ciepłego posiłku dla wszystkich, którzy pojawili się na zawodach oraz upominków ufundowanych przez Zarząd Koła PZW nr 7 :Rurzyca" w Chojnie.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.