Reklama [góra]

8-letnie dziecko potrącone przez samochód


8-letnie dziecko zostało potrącone przez samochód w okolicach skrzyżowaniu ulic Bałtyckiej i Jagiełły w Chojnie. Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem (tj. 14 listopada). 

Chłopiec został potrącony na przejściu dla pieszych przez kierującąsamochodem osobowym marki Toyota 44-letnia mieszkanka naszego powiatu potrąciła 

Poszkodowany 8-latek ze złamaniem nogi oraz stłuczeniem głowy został odwieziony do szpitala w Szczecinie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Chojnie.

Coraz szybciej zapada zmrok, na drogach jest ślisko, czasami widoczność utrudniają mgły, apelujemy do kierowców, aby zachowali ostrożność w czasie jazdy i dostosowywali prędkość do warunków panujących na drodze, jednocześnie uczulamy pieszych aby pamiętali o noszeniu elementów odblaskowych.


fot. archiwum

6 komentarzy:

 1. Gdzie byli w tym czasie rodzice dziecka

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasami lampy sie nie palą takze bo oszczędzają na prądzie ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Pewnie rodzice byli w pracy!

  OdpowiedzUsuń
 4. To nie usprawiedliwia kierowców,jestem matką pracującą,więc co ma praca do tego,że dziecko zostało potrącone !

  OdpowiedzUsuń
 5. Proszę złośliwe komentarze zatrzymać dla siebie, łatwo jest kogoś oczerniać jak się kogoś nie zna i za przeproszeniem gowno wie !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Po remoncie ulic w Chojnie przeniesiono parę przejść dla pieszych i w nowych miejscach brakuje lamp żeby pasy doswietlaly.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.