Reklama [góra]

Budowa prawie na ukończeniu, nowa przychodnia ruszy za kilka tygodni


Nieco opóźniły się prace przy budowie nowej przychodni zdrowia w Chojnie. W obiekcie przy ulicy Odrzańskiej w pocie czoła pracują ekipy budowlane. 

- Obiekt w środku jest już wykończony, wkrótce odbędzie się odbiór budynku - informuje Dorota Rydzewska-Sirant.

Przychodnia miała rozpocząć swoją działalność w listopadzie, termin otwarcia jednak się wydłuży, obecnie trwają prace budowlane na zewnątrz budynku, wykonywany jest między innymi wjazd. Pierwsi pacjenci będą mogli być przyjęci najpóźniej za kilka tygodni.

Remontowany jest również budynek byłej przychodni kolejowej przy ulicy Kościuszki w Chojnie, tu w przyszłości przeniosą się lekarze z przychodni Salus. W budynku w którym NZOZ Salus obecnie funkcjonuje ma pozostać punkt szczepień i laboratorium.

O sporych zmianach w zakresie służby zdrowia w Chojnie pisaliśmy między innymi w artykułach Powstaje nowa przychodnia zdrowia, pacjenci mogą już się do niej zapisać oraz Przychodnia Kolejowa znalazła nabywcę.

9 komentarzy:

 1. Pracuja w poczcie czy na poczcie, a może w pocie czoła? Pogubiłem się...

  OdpowiedzUsuń
 2. Chojna medyczne eldorado...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wlasnie tak.W Chojnie macie wszystkich specjalistow na miejscu.W takim Moryniu nie ma nic

   Usuń
  2. Jak to nie ma w Moryniu specjalistów ? Nowak jest a to specjalista od wszystkiego

   Usuń
 3. Dobry SPECJALISTA zastąpi wielu specjalistów (mniej dobrych).Podziwiam ten nagły wzrost zainteresowania naszym zdrowiem,i cieszę się bardzo z tego.A ruina dalej s t r a s z y.

  OdpowiedzUsuń
 4. A podobno do tej nowej przychodni na odrzańskiej pacjenci zapisują się wypełniając deklarację in blanco nie widząc do jakiego lekarza się zapisują , ani od kiedy -widocznie są bardzo zdeterminowani , albo naiwni

  OdpowiedzUsuń
 5. A miało być tak super -hiper wszyscy specjaliści mieli być-cisza .A od środy wszyscy specjaliści za darmo przyjmują na lotnisku w gabinetach w łączniku koło poczty na fundusz-ze skierowaniem od lekarza .A plotka głosi , że prace w nowej przychodni na odrzańskiej się opóźniły bo nikt z wykonawców tam nie chce pracować-ciekawe dlaczego?

  OdpowiedzUsuń
 6. A w salusie kupili nowe usg i robią dla swich pacjentów za darmo .

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.