Reklama [góra]

/center>

Każdy Polak ma szansę na wygranie 1,7 miliarda złotych. A Ty masz już swój szczęśliwy zakład?


Już dziś wieczorem odbędzie się losowanie amerykańskiej loterii Powerball, w której główna nagroda wyniesie aż 1,7 miliarda złotych. To już drugi raz w tym roku, kiedy kumulacja w Powerball sięga tak wysokiej skali.

Amerykanie, którzy uwielbiają grać w Powerball, już od rana ustawiają się w kolejkach po zakłady, a media w Stanach dokonują różnych porównań; za taką kwotę można by kupić np. 50 luksusowych apartamentów w Nowym Jorku, lub 150 samochodów Ferrari California. Posiadanie tak dużej sumy na swoim koncie w banku, dałoby nam ponad 3 miliony złotych miesięcznie samych odsetek..

Czy Polacy mogą grać w Powerball?
Tak, każdy pełnoletni Polak, mieszkający na stałe na terenie Polski może grać w Powerball online za pośrednictwem strony World Lottery Club. Używając tej platformy, zakupów jaki i odbioru nagrody dokonujemy w złotówkach, a cała strona, jak i obsługa klienta dostępna jest w języku polskim.

Dodatkowo, wszyscy nowi użytkownicy, którzy dokonają zakupu chodź jednego zakładu na dzisiejsze Mega losowanie, otrzymają od World Lottery Club jeden zakład zupełnie Gratis! Takiej promocji nie znajdziesz w żadnej kolekturze. Dasz sobie szansę na zostanie Milionerem?

Kliknij TUTAJ aby odebrać 1 darmowy zakład Powerball

18+. Oferta tylko dla nowych graczy. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Polskim biurem obsługi klienta pod numerem tel: 0177869869 lub poprzez e-mail: support@wlcmail.com

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.