Reklama [góra]

Kłusownicy wpadli na gorącym uczynku


Czterech kłusowników wpadło na gorącym uczynku podczas nielegalnego połowu ryb przy użyciu sieci rybackich na jeziorze Mały Klępicz. 

W środę 16 listopada na jeziorze Mały Klępicz w gminie Moryń policjanci Posterunku Policji Mieszkowice-Moryń dokonali zatrzymania 4 mieszkańców powiatu myśliborskiego w wieku od 30 do 61 lat, którzy przy użyciu sieci rybackich poławiali ryby bez wymaganego zezwolenia. Przy zatrzymanych zabezpieczono około 60 kg ryb. 

Za poławianie ryb sieciami rybackimi bez wymaganego zezwolenia zgodnie z Ustawą o Rybactwie Śródlądowym zatrzymanym grozi kara ograniczenia wolności i grzywny.


fot. archiwum

4 komentarze:

 1. Wkońcu policja wziela sie za tych klusoli bo jeszcze pare lat i wszystko wywalą sieciami ze zbiorników wodych kurrr zapiał

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratki Mati i Zibi. Wy Rules bez was ta Instytcja daleko by nie zaszła.

  OdpowiedzUsuń
 3. i tak ma byc. my oplacamy zezwolenia i skladki pzw a gamonie robia swoje. dowalic po 5 tys zl kary kazdemu i sie reszta oduczy. a tak nawiasem niech kazdy jedzie nad odre lowic ryby nikt nie kontroluje. spoldzielnia rybacka regalica chyba na swoje wychodzi ze ma gdzies kontrole wedkarzy. poczekajmy kilka lat jak nie bedzie juz co lowic. ale przeciez mozna podniesc oplaty za zezwolenia... i tak na pewno bedzie

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszamy Kontrolę do Jelenina!!!!!!

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.