Reklama [góra]

Niebawem rozpoczęcie V edycji CHALPS


Już po raz piąty Centrum Kultury w Chojnie organizuje chojeńską amatorską ligę piłki siatkowej, w związku z tym w sobotę 19 listopada w sali szkoły podstawowej w Nawodnej swoje zmagania rozpoczną siatkarze z powiatu gryfińskiego. 

Do rywalizacji w tym sezonie przystąpi 7 zespołów tak jak ostatnio z tym, że drużynę z Nawodnej zastąpi ekipa Nadleśnictwo Myślibórz. Pozostali uczestnicy rozgrywek to: D&E-Med Team (zwycięzca poprzedniej edycji), Old Stars (zwycięzca trzech pierwszych edycji), Wataha Team (brązowy medalista), Narost Team, Libero Chojna oraz Widuchowa Team (beniaminek ostatniego sezonu).

 Drużyny spotykają się ze sobą raz w miesiącu na turnieju, na którym rywalizują ze sobą systemem „każdy z każdym” , w tym sezonie przewidziano 7 kolejek. Na koniec sezonu drużyna z największą ilością zwycięstw po 7 kolejkach wygrywa ligę. 

Tytułu broni ekipa D&E-Med Team, która wysoko zawiesiła poprzeczkę rywalom, gdyż w poprzednim sezonie nie przegrała ani jednego meczu. Pierwszy gwizdek sezonu 2016/2017 zabrzmi o godzinie 9:00.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.