Odra i Morzycko z kompletem punktów [foto]

Piłkarze Odry Chojna pewnie pokonali na własnym stadionie Czarnych Lubanowo 5-1. Komplet punktów na boisku wywalczyli również piłkarze Morzycka Moryń. W weekend została rozegrana ostatnia kolejka rundy jesiennej w regionalnej okręgówce.

Podopiecznym Grzegorza Michasiuka punkty są bardzo potrzebne, Odra cały czas znajduje się w dolnej części tabeli wojewódzkiej okręgówki. W meczu z Czarnymi bramki dwa gole zdobył Madera, po jednym trafieniu zaliczył Kusiak i Głowacki, padła również jedna bramka samobójcza.

Skład: Andrzejewski - Łapiński Marek, Ogonowski, Głowacki, Zatorski, Madera, Fedorowicz, Zwoliński (46' Łągiewczyk), Łapiński Bartek (65' Chwałek), Kusiak Piotr, Piątek.

Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku

Morzycko z kompletem punktów
Mecz w Moryniu rozstrzygnął się już w 18. minucie, podopieczni Piotra Janickiego podejmowali Wybrzeże Rewalskie Rewal i wygrali 1-0. We wspomnianej już 18. minucie bramkę zdobył Jacek Chrzanowski, jak się później okazało, był to jedyny gol, który kibice zobaczyli w tym meczu.

Po 15. kolejkach liderem tabeli są rezerwy Błękitnych Stargard. Morzycko jest na 3. miejscu, Odra zajmuje 13. lokatę.