Reklama [góra]


Ogniwo i Czcibor mistrzami rundy, koniec jesieni w okręgówce i A-klasie


W regionalnej okręgówce i a-klasie piłkarski sezon jest na półmetku. W obu ligach piłkarze właśnie dotarli do końca rundy jesiennej i na boiska powrócą w przyszłym roku. 

W szczecińskiej okręgówce mistrzem jesieni została drużyna Ogniwa Babinek, która w ostatni w tym roku meczu wygrała w Suchaniu z Orkanem 1-0. Wiceliderem jest Unia Dolice, która na wyjeździe również wygrała 1-0 z Koralem Mostkowo.
Pozostałe mecze: Orzeł Trzcińsko Zdrój - Gavia Choszczno 3-3, Klon Krzęcin - Biali Sądów 0-4, Mieszko Mieszkowice - Sokół Pyrzyce 2-2, Kłos Pełczyce - Polonia Giżyn 1-0, Sęp Brzesko - Zieloni Zielin 0-2, Mechanik Warnice - CRS Barlinek 1-3.

Tabela klasy okręgowej - grupa Szczecin Południe
sezon 2016/2017 - runda jesienna (kolejno: punkty, bramki zdobyte - stracone)

1. Ogniwo Babinek - 29 pkt / 33-16
2. Unia Dolice - 28 pkt / 23-13
3. Gavia Choszczno 26 pkt / 32-17
4. CRS Barlinek - 26 pkt / 27-18
5. Biali Sądów - 26 pkt / 37-17
6. Sokół Pyrzyce - 24 pkt / 26-21
7. Zieloni Zielin - 22 pkt / 27-26 
8. Koral Mostkowo - 22 pkt / 22-25
9. Polonia Giżyn - 19 pkt / 34-33
10. Klon Krzęcin - 17 pkt / 27-39
11. Sęp Brzesko - 17 pkt / 26-33
12. Mechanik Warnice - 17 pkt / 19-30
13. Orkan Suchań - 15 pkt / 10-21
14. Mieszko Mieszkowice - 14 pkt / 12-24
15. Orzeł Trzcińsko Zdrój - 14 pkt / 28-42
16. Kłos Pełczyce - 13 pkt / 16-24

Mistrzem jesieni w rozgrywkach A-klasy został Czcibor Cedynia, który w ostatnim tegorocznym meczu, na boisku w Lisim Polu pokonał zespół LUKS Krzywin 1-3. Wiceliderem jest Witniczanka Witnica, która u siebie przegrała z Łabędziem Widuchowa 1-4.
Pozostałe mecze: Chrobry Lisie Pole - Pro Team Żarczyn 1-2, Grot Gardno - Unia Swochowo 4-2, Czarni Czarnówko - Iskra banie 1-6, Rurzyca Nawodna - Zjednoczeni Kurzycko 5-4, Energetyk II Gryfino - Korona Klępicz 5-1.

Tabela A-klasa gr. 4 Szczecin
sezon 2016/2017 - runda jesienna (kolejno: punkty, bramki zdobyte - stracone)

1. Czcibor Cedynia - 30 pkt / 49-15
2. Witniczanka Witnica - 27 pkt / 54-25
3. Energetyk II Gryfino - 26 pkt / 38-25
4. Grot Gardno - 26 pkt / 37-19
5. Łabędź Widuchowa - 25 pkt / 33-14
6. Iskara Banie - 23 pkt / 28-20
7. Rurzyca Nawodna - 21 pkt / 46-29
8. Unia Swochowo - 19 pkt / 38-28
9. Chrobry Lisie Pole - 16 pkt / 32-36
10. Pro Team Żarczyn - 12 pkt / 21-47
11. Zjednoczeni Kurzycko - 10 pkt / 30-57
12. LUKS Krzywin - 9 pkt / 18-43
13. Korona Klępicz - 9 pkt / 20-42
14. Czarni Czarnówko - 4 pkt / 19-63

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.