Reklama [góra]

/center>

Sukces klubu Karate Kyokushin z Morynia


Reprezentacja Karate Kyokushin z Morynia wzięła udział w szóstej edycji Międzynarodowego Turnieju Kyokushin Karate o Puchar Prezydenta miasta Szczecin Kyokushin Challenge 2016.

W tegorocznych zawodach udział wzięło 341 zawodników z 21 klubów z kraju oraz reprezentacja zaprzyjaźnionego Klubu Kyokushin Karate z Bergen (Norwegia). Sędzią głównym zawodów był Prezes Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Karate, sensei Andrzej Kłujszo.

Stoczono wiele emocjonujących pojedynków zarówno w najmłodszych kategoriach, jak i wśród seniorów.

Wysoki poziom techniczny zawodników sprawił, że oglądane walki wprawiały niejednokrotnie w zachwyt licznie zgromadzoną publiczność. Wszystkim zawodnikom gratulujemy prawdziwie sportowej postawy opartej przede wszystkim na wzajemnym szacunku.

Nasz klub reprezentowało 15 zawodników, którzy łącznie zdobyli 10 medali (4 złote, 3 srebrne oraz 3 brązowe). Oto wyniki naszych zawodników:

- Marcel Adamczewski – I miejsce w kategorii młodzików (-65kg)
- Wiktor Hadała – I miejsce w kategorii juniorów (-70kg)
- Szymon Łyczakowski – I miejsce w kategorii 10 – 11 lat (-35kg)
- Karolina Iwaniak – I miejsce w kategorii kadetek (+50 kg)
- Wiktoria Wiergowska – II miejsce w kategorii kadetek (+50kg)
- Mateusz Łyczakowski – II miejsce w kategorii 10 – 11 lat (-35kg)
- Piotr Przybył – II miejsce w kategorii 10 – 11 lat (+35kg)
- Kacper Matoszko – III miejsce w kategorii 10 – 11 lat (+45kg)
- Dominik Rozkrut – III miejsce w kategorii 8 lat
- Oliwia Białek – II miejsce w kategorii – 8 lat

Klub reprezentowali również: Vanessa Florczak, Daniel Gibowski, Kinga Rozkrut, Olga Adamczewska oraz Daria Żmuda-Trzebiatowska. Bardzo dobrze zaprezentowali się przygotowujący się do Mistrzostw Europy w Holandii Wiktor i Marcel, którzy zajęli I miejsca w swoich kategoriach.


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.