Reklama [góra]

Gminny Przegląd Piosenki Ekologicznej "Rechotka"


Corocznie w okresie jesienno-zimowym Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu organizuje Przegląd Piosenki Ekologicznej pt. "Rechotka". Jest to konkurs przeznaczony dla dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas "0" z Gminy Moryń. W tym roku konkurs odbył się 14 grudnia w sali moryńskiego Geoparku. 

Fantastyczne przygotowanie dzieci zarówno pod względem wokalnym jak i estetycznym (przepiękne, bajeczne stroje) było zasługą nie tylko wychowawców, także rodziców a nawet dziadków. Spośród zaprezentowanych występów nie wyłoniono jednego zwycięzcy. Laureatami zostały wszystkie maluchy i wszystkie otrzymały nagrody rzeczowe ufundowane przez Nadleśnictwo Mieszkowice. Konkurs był również okazją do przekazania szczególnych podziękowań Nadleśnictwu za dotychczasową współpracę oraz okazaną pomoc przy realizacji projektu „Zielony Zakątek”. Warto zaznaczyć, iż dekorację na w/w imprezę przygotowały dzieci z Klubu Małego Artysty pod kierunkiem instruktor Mai Rumbuć.

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu składa serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w przygotowanie przedsięwzięcia: p. Józefowi Piątkowi Burmistrzowi Morynia, Nadleśniczemu p. Janowi Grzysiowi i Oldze Komorowskiej z Nadleśnictwa Mieszkowice,
p. wicedyrektor Teresie Lechowskiej z Zespołu Szkół w Moryniu, wychowawcom paniom Benedykcie Mularczyk, Katarzynie Korotkiewicz, Katarzynie Łyczakowskiej, Alinie Serafińskiej, Angelice Klonowskiej. Za ogromny wkład pracy dziękujemy paniom Joannie Sontowskiej, Arlecie Braszce i Małgorzacie Binieckiej, rodzicom i dziadkom maluszków i wreszcie samym dzieciom za ich radość i uśmiech.

Marta Cacek
Miejski Ośrodek Kultury
w Moryniu

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.