Reklama [góra]

Integracyjni spotkanie bożonarodzeniowe w Krajniku Górnym


W pomieszczeniach Polsko- Niemieckim Centrum Kształcenia i Spotkań w Krajniku Górnym bożonarodzeniowe spotkanie integracyjne mieszkańców sołectwa Krajnik Górny. Inicjatorem spotkania była sołtys Ewa Simińska. 

W czynnościach z przygotowaniem imprezy uczestniczyła duża liczba mieszkańców, w tym największy wkład wnieśli rodzice dzieci, które brały udział w przygotowaniu i zaprezentowaniu przedstawienia zwanego "Jasełkami". W przygotowaniu przedstawienia największy wkład wniosła wychowawca świetlicy Barbara Mizgier-Skibińska, za co serdecznie dziękujemy.

Zaprezentowane przez dzieci przedstawienie zyskało uznanie dość licznie jak na naszą miejscowość przybyłych widzów, którzy nagrodzili małych artystów rzęsistymi brawami.

Po przedstawieniu ks. proboszcz Hieronim Sebastian złożył zebranym życzenia Świąteczno-Noworoczne i zapoczątkował dzielenie się opłatkiem, którym dzieci w czasie przemówienia obdarowały przybyłych na spotkanie gości.

Po podzieleniu się opłatkiem Pani sołtys zaprosiła uczestników spotkania do sali konsumpcyjnej, gdzie na ładnie, z gustem przystrojonych stołach poczęstowano zebranych kawą i ciastem. W czasie konsumpcji przybył Mikołaj, który mile powitał zebranych a najserdeczniej oczywiście dzieci. Mikołaj przez dłuższy czas interesująco zabawiał dzieci, po czym obdarował je prezentami. Co było dla nich wielką frajdą.

Organizatorzy spotkania serdecznie dziękują pracownikom CK w Chojnie Panu Damianowi Rumbuciowi i Pawłowi Woźnickiemu.

3 komentarze:

  1. Rozumiem, że ten tekst został napisany przez któregoś z dziecięcych uczestników tego spotkania?

    OdpowiedzUsuń
  2. A redakcja nie spraqdza i nie redaguje tekstow bo po co jak sami pisza podobnie

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.