Reklama [góra]

Przegląd Tygodnia - serwis informacyjny - 09.12.2016 [video]


Przegląd Tygodnia Chojna24.pl to program, który emitujemy co tydzień, w każdy piątek po godzinie 20:00. To serwis w którym prezentujemy najważniejsze informację z ostatnich 7 dni.

O czym usłyszymy dzisiaj w programie?
 • Pracownicy elektrowni Dolna Odra i biznesmen zatrzymani przez CBA
 • Mikołajki w regionie
 • Trwa okres adwentu
 • Trzy osoby poszkodowane w wypadku
 • Radni zajmują się podwyżkami zafundowanymi przez ZGDO
 • Rusza plebiscyt Osobowość i Wydarzenie Roku
 • Gmina nie będzie musiała płacić zaległego podatku VAT?
 • MMA można trenować w Chojnie
 • Zawody tenisa stołowego o Puchar Świętego Mikołaja
Zapraszamy do obejrzenia najnowszego wydania "Przeglądu Tygodnia Chojna24.pl"Przegląd Tygodnia to program, który można obejrzeć na naszym portalu internetowym, kanale YouTube oraz profilu na facebooku. Co tydzień w piątek po godzinie 20:00 prezentujemy najciekawsze informację z minionego tygodnia oraz informujemy o zbliżających się wydarzeniach.

Przygotowany przez naszą redakcję serwis informacyjny można oglądać nie tylko na komputerach ale również na smartfonach i telewizorach z funkcją YouTube. Program jest nagrywany w naszym studiu.

Chojna24.pl to przede wszystkim nasi czytelnicy, których serdecznie zapraszamy do tworzenia wspólnie z nami nowego programu, zgłaszania swoich uwag, komentarzy oraz propozycji.

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Masz informację, zdjęcia lub filmy? Chciałbyś nas zaprosić na organizowane przez siebie wydarzenie? Zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją, pod nr tel. 601 492 482, 721 355 465 lub poprzez e-mail: redakcja@chojna24.pl.


Naszych czytelników zapraszamy również do śledzenia naszych profili w social mediach:

Snapchat: chojna24.pl

3 komentarze:

 1. Zabrakło informacji tygodnia ch24.pl: odrzucenie przez Radę Miejską w Chojnie wydatków w budżecie na udział w projekcie drogi rowerowej trasa pojezierzy od Siekierek do Trzcińska . Udział finansowy gminy Chojna w tym projekcie drogi rowerowej miał wynieść w 2017 r. niewiele ponad 100 tys. zł przy watrości projektu kilku milionów złotych. Warto dodać, że gminy Moryń i Cedynia zabezpieczyły na to środki i teraz ich sąsiad z Chojny im blokuje projekt. Pytanie - komu zależało na zablokowaniu tego projektu? Co teraz zrobi gmina Chojna? Co o tym sądzą miekszkańcy gminy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To proste pytanie, kto głosował z radnych przeciw drodze rowerowej i z jakiego był klubu radnych i komitetu wyborczego? Gdzie jawność głosowania w radzie miejskiej w chojnie, to powinno być jawne - to osoby publiczne, a anonimowi radni - głosowanie w takich sprawach musi być imienne.

   Usuń
  2. Tylko 5 radnych było ZA drogą rowerową - 9 przeciw w tym wstrzymujący się - to widać na nagraniu z sesji na chojna24.pl kto to był?

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.