Reklama [góra]

Uwaga kierowcy - utrudnienia na drogach krajowych w regionie


Uwaga na utrudnienia na trasie w kierunku Szczecina. Na drodze krajowej nr 31 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego, z kolei na DK13 pomiędzy Szczecinem i Kołbaskowem trwają prace saperskie. 

Około godziny 17:00 na DK31 w okolicach Krzypnicy samochód osobowy zderzył się z dzikiem a następnie uderzył w drzewo. Na miejscu jest policja, pogotowie ratunkowe i straż pożarna. Jak informuje nasz czytelnik - droga przez kilka minut była całkowicie zablokowana, obecnie ruch odbywa się wahadłowo.
Według danych otrzymanych od dyżurnego ruchu GDDKiA utrudnienia mogą potrwać do godz. 18:30.

Na kolejne utrudnienia kierowcy natrafią na drodze krajowej nr 13 pomiędzy Kołbaskowem i Szczecinem. Od godziny 15 w pobliżu trasy prowadzone są prace saperskie, robotnicy natrafili tam na pociski moździerzowe, policja kieruje ruch objazdem.

5 komentarzy:

 1. a co na chojna 24 taka cisza w związku z wypadkiem Ireneusza J ? jako pierwsi podaliście informacje o wypadku jako jedyni "uprzejmie" zareagowaliście na prośbę rodziny jednego z uczestników wypadku o niepublikowanie komentarzy a nie napiszecie że był najeba..y ?????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś do zdarzenia odniosła się Pani rzecznik Prokuratury Okręgowej, artykuł jest na naszym portalu.

   Usuń
 2. A ciebie co to g.... Obchodzi? Nie masz sie czym zająć? Zywisz sie czyjąś tragedią? To zawsze sie odwraca... "Rzuc kamieniem jak jestes bez winy" aniołku

  OdpowiedzUsuń
 3. Do tragedi przyczynił sie pijany kierowca wiec przestań mi pieprzyc ze żywię sie czyjąś tragedią. Tragiczne jest to ze kierowcą byl policjant.... Pewnie lepiej uciszyć media i zamiesc sprawę pod dywan

  OdpowiedzUsuń
 4. Wydarzyła się wielka tragedia.Jej sprawca zabił bogu ducha winnego człowieka.Inny jest bardzo ciężko ranny,nie musimy głaskać po główce pijaka który zniszczył życie wielu ludzi.Swoje z resztą też.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.