Reklama [góra]

Energetyk Gryfino rozpoczyna sparingi


Do inauguracji  piłkarskiej wiosny ponad dwa miesiące Energetyk Gryfino rozpoczyna okres spotkań kontrolnych przed rudną wiosenną sezonu 2016/2017.

Podopieczni Łukasza Cebulskiego w planach mają do rozegrania siedem meczów zmierzą się między innymi Odrą Chojna ,Morzyckiem Moryn.

Pierwszy mecz zostanie rozegrany w sobotę 21 stycznia rywalem będzie występujący III lidzie piłki nożnej Świt Skolwin. Początek o godz 11:00.

Tydzień Później już przed własną publicznością Energia zagra z Stalą Gorzów która na co dzień walczy o punkty IV lidzie Lubuskiej.( 11:00)

 Również w sobotę 4 lutego na wyjedzie podejmą Kluczevię Stargard grająca w tej samej grupie co zespół z Gryfina .( 11:00) 

Tym razem w niedzielę 12 lutego wyjazd do Drawska Pomorskiego i pojedynek z Błękitni Stargard którzy rywalizują II lidzie .( 11:00)

Dnia 18 lutego kolejnym rywalem będzie Hutnik Szczecin mecz zostanie rozegrany w Szczecinie ( 11:00).

Ostanie dwa test mecze niebiesko-czerwone zagrają z odwiecznymi drużynami jeszcze w lutym z Morzyckiem Moryn w Gryfinie ( 25.02.-11.00)  . Już  trzecie marca na finisz przygotowań  mecz z Odrą Chojną. ( 11:00) 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.