Reklama [góra]

Nasz portal od środka, o historii i pracy - 7 lat chojna24.pl [video]


16 października 2009 roku o godzinie 16:35 pojawił się pierwszy post na portalu chojna24.pl, tak zaczęła się historia najpopularniejszego serwisu informacyjnego w powiecie gryfińskim. 

- Przede wszystkim dziękuje naszym czytelnikom, którzy codziennie odwiedzają nasz portal, reagują i wysyłają informację, dzięki nim możemy przekazać informację dalej - tymi słowami rozpoczyna pełnometrażowy film przygotowany przez nasz zespół z okazji urodzin.

Twórcą serwisu jest Paweł Sławiński, logo portalu, które po lekkich zmianach funkcjonuje do dziś jest autorstwa Mariusza Kupczyka.


W filmie o pracy reporterskiej oraz współpracy z naszym portalem opowiadają: Dariusz Baranik - prezenter programu informacyjnego Kronika w TVP3 Szczecin, prezenterka Karolina Holka, kierownik redakcji informacji w TVP3 Szczecin - Krzysztof Brylowski, zastępca kierownika Newsroomu w Radiu Szczecin Michał Elmerych, Kamil Nieradka z redakcji informacji Radia Szczecin, Michał Król z redakcji online Radia Szczecin, Tomasz Kuczyński i Krzysztof Jaz z Głosu Szczecińskiego oraz Anna Pawlak z Polsat News i Tomasz Gontarz z Telewizji Superstacja. Początki w redakcji portalu chojna24.pl wspominają również nasi dziennikarze i fotoreporterzy, między innymi Cezary Kujawski, Mateusz Dominiak, Józef Misiun, Andrzej Krywalewicz, Mateusz Szelążek, Dorota Nowak oraz Przemysław Kaweński  i  Paweł Sławiński. którzy  odpowiedzialni są za montaż filmu. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.