Reklama [góra]

Nasz portal ponownie wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy [foto]To już 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do naszej tradycji weszło wspieranie tej inicjatywy, akcje podobnie jak w latach ubiegłych wspieraj nasz portal.

Chojna24.pl to nie tylko portal ale również firma reklamowa. Właśnie u nas możecie zamówić ulotki, foldery czy wizytówki oraz wykonać nadruki na kubkach, gadżetach czy odzieży.

W tym roku na licytację WOŚP w Chojnie, Cedyni, Widuchowej, Gryfinie i Moryniu przygotowaliśmy dedykowane gadżety, unikalne projekty będą zawierały loga ośrodków kultury, które organizują finał w swoich miastach. Do wylicytowania przekazujemy również koszulki, wśród których znajdzie się również taka "Gorszego Sortu".

To jednak nie wszystko, wydarzenia z miast w naszym regionie będziemy relacjonować dla telewizji TVN24, która jest partnerem finału.


Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to wielkie wydarzenie, przez cały dzień zbierane do puszek są pieniądze, w zamian natomiast dostajemy piękne czerwone serduszka. 


Wcześniej w ogóle nie myśleliśmy o tym, żeby zakładać Fundację [...]myśleliśmy o jednorazowym happeningu i wielkiej zabawie, która miała przynieść wymierne korzyści. -mówi Jurek Owsiak.
[...]Sukces pierwszego Finału pozwolił na podział zebranych pieniędzy pomiędzy wszystkie ośrodki kardiochirurgii dziecięcej w Polsce. Tym samym akcja nabrała znaczenia ogólnopolskiego, a nasze pierwsze zakupy w sposób istotny wpłynęły na poprawę pracy polskich kardiochirurgów dziecięcych. - Tak wyglądał początek Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dzisiaj gramy razem po raz 25.


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.