Reklama [góra]

Nowa przychodnia rodzinna w Chojnie


Pani doktor Dorota Rydzewska – Sirant informuje, iż od 2.01.2016 funkcjonuje nowa przychodnia rodzinna w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, czyli pacjenci otrzymują w niej bezpłatną opiekę medyczną. Przychodnia rodzinna mieści się w Chojnie przy ulicy Odrzańskiej 1c. 

Pani doktor prowadząca przychodnie rodzinną posiada trzy specjalizacje – jest lekarzem specjalistą medycyny rodzinnej, specjalistą chorób wewnętrznych oraz specjalistą medycyny paliatywnej. Jako pierwsza w województwie utworzyła w 2014 roku oddział medycyny paliatywnej przy Szpitalu Powiatowym w Gryfinie. Wprowadziła opiekę paliatywną na mapę medyczną naszego powiatu – prowadząc od 2008 roku hospicjum domowe i poradnię medycyny paliatywnej w Gryfinie. Ma też bardzo dużą praktykę kliniczną, pracując od dwudziestu pięciu lat w szpitalach oraz rozległe doświadczenie w zarządzaniu jednostkami medycznymi.

Wśród personelu lekarskiego zatrudnionego w przychodni znajdują się lekarze rodzinni i specjaliści (ginekolog, laryngolog, chirurg, urolog i inni, w tym psycholog prowadzący poradnictwo psychologiczne). Przychodnia jest nowoczesnym przestronnym obiektem zapewniającym komfort i wygodę. W ramach przychodni jest także hospicjum domowe sprawujące z opieką paliatywną nad pacjentami onkologicznie chorymi. Kadrę przychodni uzupełnia wysoko wykwalifikowany personel pielęgniarski.

Do przychodni jest łatwy dojazd gdyż mieści się ona przy drodze wojewódzkiej. Przychodnia posiada własny parking samochodowy i wjazd dla osób niepełnosprawnych. W środku budynku został także umieszczony kącik dla dzieci z zabawkami.

Przychodnia – nowoczesna, przestronna, świadcząca bezpłatne usługi medyczne, rodzinna, specjaliści, posiada własny parking, łatwy dojazd, podjazd dla niepełnosprawnych, kącik dla dzieci, od kiedy funkcjonuje, deklaracje składać w przychodni od ósmej do osiemnastej, od kiedy czynna, nr tel.607 774134. Telefon, aby zarejestrować się u specjalistów to 508 879 146.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.