Reklama [góra]

Pewna przyszłość szkoły w Stołecznej? [video]


Lekki niepokój wśród rodziców uczniów Szkoły Podstawowej w Stołecznej wywołała informacja na temat spotkania z zastępcą burmistrza Trzcińska Zdroju Emilianem Osetkiem. Padła jednak pewna deklaracja dotycząca przyszłości placówki. W styczniu władze gminy poinformowały o zamiarze likwidacji innej szkoły, znajdującej się w Googlicach (informowaliśmy o tym między innymi w artykule Rodzice są przeciwni likwidacji szkoły). W międzyczasie pojawiały się różne plotki na temat szkoły w Stołecznej.

Na spotkaniu z rodzicami i mieszkańcami miejscowości, które otworzyła dyrektor Wanda Angowska, padło wyraźne zapewnienie ze strony wiceburmistrza Emiliana Osetka - wszyscy wiemy w jakim jesteśmy miejscu jeżeli chodzi o zmiany w reformie edukacji, (...) chciałbym zapoznać Państwa z naszymi planami jeżeli chodzi o Szkołę Podstawową w Stołecznej. Szkoła w Stołecznej z dniem 1 września 2017 roku zostanie przekształcona w 8 klasową Szkołę Podstawową w Stołecznej.

Sala zareagowała brawami a wiceburmistrz wspomniał o zamieszaniu i nie do końca jasnymi jeszcze regułami związanymi z reformą oświaty.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.