Reklama [góra]

Polskie Radio na żywo ze studia w Chojnie [foto] [video]


Biblioteka w chojeńskim ratuszu na kilka godzin zmieniła się w studio radiowe. Do Chojny ponownie zawitał Roman Czejarek, który tym razem na żywo poprowadził audycję "Jedyne takie miejsce" w programie pierwszym Polskiego Radia. 

"Jedyne takie miejsce" to audycja cykliczna pokazująca jak piękna jest Polska. Jak czytamy w opisie programu - co tydzień jego autorzy odwiedzają miejsca jeszcze nie odkryte, bądź te, które nie wiadomo czemu zostały zapomniane.Audycji realizowanej w Chojnie można było posłuchać w sobotę 21 stycznia, podcast można również odsłuchać na stronie Polskiego Radia. Na antenie z Romanem Czejarkiem rozmawiali między innymi: Michał Gierke, Dorota Dobak-Hadrzyńska, Sylwan Barcz, Robert Ryss, ks. Jan Zalewski, Gerard Lemke, Cezary Salamończyk, dr Paweł Migdalski i Adam Fedorowicz.

W ratuszu byli również nasi reporterzy, którzy nie tylko "przepytali" dziennikarza Polskiego Radia ale podarowali pamiątki i sprawdzili jak wygląda "od kuchni" praca przy realizacji programu na żywo.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.