Reklama [góra]

Plebiscyt Wydarzenie i Osobowość Roku 2016 - lista nominowanych [głosowanie]


To już siódma edycja plebiscytu czytelników portalu chojna24.pl - Osobowość i Wydarzenie Roku. Zapraszamy do zapoznania się z opisem wydarzeń oraz sylwetkami osób, które w ubiegłym miesiącu przesłali nam nasi czytelnicy. 


WYDARZENIE ROKU
I Bieg Ulicami Chojny - Active Chojna
To była największa atrakcja Pikniku Rodzinnego w Chojnie, wzbudziła duże zainteresowanie nie tylko ze strony uczestników ale również pośród widzów. W pierwszym, historycznym biegu uczestniczyło ponad 100 osób, z terenu Gminy Chojna, powiatu gryfińskiego oraz z Niemiec.
Organizatorzy biegu, Active Chojna zebrali wiele pochlebnych opinii na temat organizacji tego wydarzenia.


Wyprawa Rowerowa dzieci Domu Dziecka w Trzcińsku Zdroju
Wyprawę rowerową dzieci z Domu Dziecka w Trzcińsku Zdrój wraz z opiekunami odbyła się w wakacje. Organizatorzy we własnym zakresie zdobyli środki na wyprawę. Wspólnie przebyli ponad 430 km. W wyprawie wzięli udział wychowankowie domu dziecka w wieku od 12 do 17 lat, na rowerach spędzili 10 dni.


IV Piesza Pielgrzymka Chojna - Siekierki
Piesza Pielgrzymka Chojna - Siekierki to inicjatywa świeckich z Parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Chojnie. W tegoroczną edycję zaangażowało się ponad 200 osób. Od ponad czterech lat widzimy, z jakim oddaniem organizatorzy budują tą inicjatywę, ile dają od siebie, bez zwracania na to uwagi. Dają możliwość pielgrzymowania i wspierają pielgrzymów na liczącej ponad 27 km trasie.


70 lat OSP Moryń
Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Morynia są zawsze gotowi by nieść pomoc. Jednostka w 2016 roku obchodziła jubileusz 70-lecia.OSOBOWOŚĆ ROKU
ks. Wojciech Koladyński.
Od ponad dwóch lat jest wikariuszem w Parafii pw. Świętej Trójcy. Uczy religii w ZSP w Chojnie, jest współorganizatorem wielu eventów, a także członkiem Stowarzyszenia Pro Patria Chojna. Pokora i oddanie ks. Wojtka zasługują na szczególne wyróżnienie. Chojna ma wielkie szczęście, że jest wśród nas taki kapłan, który głosi Boga całym sobą nie narzucając się innym i w pełni szanując drugiego człowieka. Jego największe dzieła jako współorganizatora to m. in. Koncert Charytatywny 6.12 i Modlitwa ze Świętymi Sanctorum Communionem 1.11; co rok pomaga również w Pieszej Pielgrzymce Chojna - Siekierki.Daniel Tołłoczko
Daniel Tołloczki to właściciel firmy D&E-Med, prowadzi gabinet rehabilitacji w Chojnie.
Pan Daniel Tołłoczko, człowiek który pomógł mojej córce w cierpieniu. Pan Tołłoczko jest bardzo dobrym specjalistą w dziedzinie rehabilitacji, moim zdaniem najlepszym fizjoterapeutą w powiecie. Problem mojej córki dotyczył bólu biodra nieznanego pochodzenia, 2 lata bezskutecznego leczenia lekarzy (ostrzykiwania stawu-sterydy) nie przynosiły efektu, a ten Pan pomógł jej w miesiąc czasu. Dla mnie odkrycie roku. D. Tołłoczko pomaga również w przygotowaniach do zawodów naszemu chojeńskiemu lekkoatlecie - Wojciechowi Strelczukowi.


Teresa Ostrowska
Mieszka w Moryniu, na emeryturze odkryła nową pasję - kolarstwo. W minionym roku przejechała ponad 10 000 kilometrów na dwóch kółkach. Brała udział w wielu ultramaratonach kolarskich, pokonała trasę Bałtyk - Bieszczady na dystansie 1008 km.


Tomasz Gibowski

Tomasz Gibowski to zawodnik klubu UKS Karate Kyokushin, pod koniec listopada zdobył brązowy medal na 30. Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin w Holandii a wcześniej wicemistrzostwo Polski w Kyokushin Karate. Jest mieszkańcem Chojny, pracuje jako policjant. Więcej o naszym konkursie możesz przeczytać w zakładce Plebiscyt

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.