Reklama [góra]

Ferie z chojna24.pl. W dziennikarzy i reporterów wcieliły się... dzieci [foto] [video]


Uczniowie mają dwutygodniową przerwę w nauce, aby w ferie nie było nudno rodzice wraz z nauczycielami Szkoły Podstawowej im. Przyrodników Polskich w Brwicach zorganizowali zajęcia dla najmłodszych. 

Na zaproszenie rodziców uczniów z Brwic redaktorzy naszego portalu Przemysław Kaweński i Paweł Sławiński poprowadzili warsztaty dziennikarskie. Dzieci miały okazję zapoznać się ze urządzeniami niezbędnymi przy pracy dziennikarza. Po przedstawieniu informacji teoretycznych uczniowie sami wcielili się w rolę dziennikarzy i operatorów.

Przed dziećmi i rodzicami wystąpił również iluzjonista Łukasz Zimny. 

Zapraszamy poniżej do obejrzenia fotorelacji i wideo relacji przygotowanej wyłącznie przez uczestników zajęć. Nasi redaktorzy jedynie zmontowali materiał.Zdjęcia wykonywali: Emilia Bławat, Martyna Pietrucha, Lena Witek, Asia Mikuć, Przemek Witko i Amelka Grądkowska. W rolę dziennikarzy wcielili się: Kinga Lipińska, Oliwia Pohorecka, Oliwia Krzyżanowska, Natan Żydkowiak. Operatorami kamery byli: Oskar Mielko, Dominik Siegniewicz, Łukasz Zawadzki i Robert Węclewski.Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.