Reklama [góra]

Porzucone lub zagubione czekają na swoich właścicieli lub nowy dom


Dwa psy zostały znalezione na terenie gminy Mieszkowice, jest też przybłęda z Cedyni i kotek, któremu spodobał się teren firmy budowlanej w Lisim Polu. 

Czarny pies ze zdjęcia po lewej stronie trafił 2 lutego do punktu PSZOK w Mieszkowicach. Zwierzę błąkało się w okolicy Zielina i Ranowa. Pies jest spokojny i ma łańcuchową obrożę na szyi. Zwierzak ze zdjęcia u góry (brązowy pies) trafił z okolic Troszyna na teren oczyszczalni w Mieszkowicach 1 lutego. W sprawie tych dwóch psów należy kontaktować się z Urzędem Miejskim w Mieszkowicach pod nr tel. 091 4666 926.

Pies ze zdjęcia na środku to staruszek dla którego chojeńscy "Psijaciele" poszukują domu, w jego sprawie należy dzwonić pod nr tel. 530 374 519. Zwierzak ze zdjęcia po prawej stronie został znaleziony w Cedyni 3 lutego, jest bardzo wystraszony, również znajduje się pod opieką chojeńskich wolontariuszy.

Z kolei zadbany rudy kot przybłąkał się na teren firmy Dankom w Lisim Polu. Zwierzak jest bardzo zadbany, być może ktoś go ciągle szuka.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.