Reklama [góra]

Pożar w centrum Chojny - podziękowania za pomoc


Pragnę razem z rodziną za pośrednictwem portalu chojna24.pl serdecznie podziękować wszystkim ludziom dobrej woli za okazałą pomoc, zaangażowanie podczas gaszenia pożaru jaki wybuchł w dniu wczorajszym na naszej posesji (Malarska 23).

Szczególnie wyrazy wdzięczności pragniemy skierować do wszystkich jednostek straży pożarnej (Chojna, Gryfino, Nawodna oraz Krajnik Dolny)

Mimo, że były to przede wszystkim jednostki OSP, które zjawiły się bardzo szybko, mimo że wielu z nich, musiało przerwać swoją pracę zawodową żeby wziąć udział w akcji ratowniczej.

Pragniemy podziękować sztabowi kryzysowemu, naszego Urzędu Miejskiego Gminy Chojna, którzy dostarczyli materiały do zabezpieczenia dachu przed ewentualnymi złymi warunkami atmosferycznymi.

Pragniemy podziękować naszemu Ks. Proboszczowi Janowi Zalewskiemu z parafii św. Trójcy, który przybył do nas w trakcie gaszenia pożaru oferując swoją pomoc.

Dziękujemy Bogu, że pożar miał miejsce w dzień a nie w nocy, dzięki czemu nie było ofiar i straty zostały maksymalnie zminimalizowany.

Ze swojej strony uważamy, że taka sytuacja może dotknąć każdego z nas i w Chojnie potrzebna jest również zawodowa straż pożarna złożona choćby z ośmiu osób.

Dziękujemy również Policji z Chojny za taktowne przeprowadzenie czynności związanych z ustaleniem przyczyn powstania pożaru.

Rodzina Pituch

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.