Błękit wyrwał punkty Odrze, Morzycko pewnie wygrało [foto]

W bój o ligowe punkty ruszyli piłkarze wojewódzkiej okręgówki. Na inaugurację piłkarze Odry Chojny zremisowali z Błękitem Pniewo 2-2, pewne zwycięstwo odnieśli zawodnicy Morzycka, którzy pokonali Czarnych Lubanowo 4-0.

Błękitni wręcz wyrwali Odrze komplet punktów. Do przerwy na boisku był wynik 0-0. W drugiej połowie biało-zieloni zdobyli dwie bramki a ich autorem był Eryk Madera, nie zdołali jednak do końca meczu utrzymać tego wyniku.

Morzycko Moryn pewnie u siebie pokonało Czarnych Lubanowo 4-0. Gole zdobywali: Marcin Mularczyk, Jacek Chrzanowski, Maciej Ropiejko i Bartosz Skóra.

Po pierwszej wiosennej kolejce Morzycko zajmuje 4. miejsce z dorobkiem 36 punktów, Odra jest 13. z 15 punktami. Liderem są rezerwy Błękitnych Stargard.

Za tydzień Odra jedzie do Ińska na mecz z Iną (godz. 16:00) a Morzycko do Pniewa na spotkanie z Błękitnymi (godz. 15:00).