Reklama [góra]Maciej Mazur w kolejnym etapie programu Idol!


Minął już siódmy odcinek polskiego talent show Idol. Jurorzy byli dla uczestników bezlitośni. Jednakże i to nie pokonało Maćka, który znalazł się w kolejnym etapie programu.

Przygotowania uczestników do siódmego odcinka były bardzo męczące. Tym razem mieli do wyboru sześć utworów zaproponowanych przez jurorów programu, czasu na przygotowanie było niewiele. Maciej wybrał piosenkę pt. "Wstaje" autorstwa Grzegorza Hyżego i Tabb. Autorem tekstu jest natomiast juror programu - Wojciech Łuszczykiewicz.
  
- Ja cię dotąd ceniłam głównie za bardzo dobry rytm, natomiast tutaj przyjąłeś manierę głównego wykonawcy i to mam ci do zarzucenia. [...] Pamiętaj o tym że jesteś dużym chłopcem i powinieneś mieć swój wytyczony cel i przez siebie przeprowadzić ten utwór - tak podsumowała wykonanie utworu Maćka jeden z jurorów - Ela Zapendowska.

Na tym etapie zmierzyło się 30 uczestników, w kolejnym zobaczymy już tylko dwunastu. 

W rywalizacji muzycznej udział biorą wokaliści w wieku od 16 do 28 lat. Oceniają ich Ewa Farna, Elżbieta Zapendowska, Janusz Panasewicz oraz Wojciech Łuszczykiewicz.

Uczestnicy pod okiem trenerów wokalnych i choreografów ukształtują swój nowy wizerunek sceniczny. Zwycięzca nagra płytę.

Zobacz również:
23-latek z Krzymowa w telewizyjnym programie Idol, czy zachwyci jury?
Maciej podbija serca jurorów, będzie nowym Idolem? 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.