Reklama [góra]

Piękny kwiatek dla pięknej Pani, kobiety mają swoje święto [video]Od 1910 roku 8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. Mężczyźni na całym świecie starają się umilić ten dzień ważnym kobietom w swoim życiu. Są kwiaty, czekoladki czasami biżuteria albo inne upominki. Najważniejsze jest to aby kobiety w tym dniu miały uśmiech na twarzy. 

- Biżuteria, jakaś drobnostka na dzień kobiet, to dość popularny prezentem mówi nam Paweł Ziemkiewicz z chojeńskiej pracowni złotniczej.W kwiaciarni przygotowania do dnia kobiet rozpoczynają się kilka dni wcześniej - Jest to jeden z ważniejszych dni w naszej kwiaciarni, mamy wtedy zdecydowanie najwięcej klientów - mówi Krzysztof Makaroński, właściciel "7 róż", kwiaciarni która znajduje się w centrum ogrodniczym Bomax.

Jakiego typu prezenty są najbardziej wyczekiwane? Zdania są podzielone ale jedno jest pewne. Najpiękniejszym prezentem jest ten "prosto z serca".


Dzień Kobiet w naszym regionie nie będzie świętowany tylko 8 marca, z okazji tego święta w sobotę 11 marca w Moryniu o godz. 12 biegacze wystartują na "Rozpoczęciu sezonu startowego KB Hermes Gryfino 2017". Po biegu integracyjnym kobiety otrzymają małą niespodziankę. Całość zakończy wspólne ognisko w Złotej Rybce.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.