Reklama [góra]

Sąd zakazał im prowadzania pojazdów, oni wsiadają za kierownicę pijani


Sądowy zakaz prowadzenia pojazdów nie powstrzymuje ludzi by wsiąść ponownie za kierownice po spożyciu alkoholu. Ukarani wcześniej przez sąd za jazdę po pijanemu narażają się na kary wysokich grzywien a niejednokrotnie na kary pozbawienia wolności do 2 lat.

15 marca 2017 r policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego gryfińskiej komendy podczas wykonywania czynności służbowych na ul. Energetyków zatrzymali 39 letniego Ryszarda M., mieszkańca naszego miasta, który kierował samochodem osobowym opel astra pomimo decyzji administracyjnej o zatrzymaniu prawa jazdy.

Tego samego dnia o godz.16.50 policjanci Zespołu Ruchu Drogowego KP Chojna podczas kontroli drogowej na drodze Mieszkowice-Troszyn ujawnili, że kierujący samochodem peugeot 51 letni Dariusz G, mieszkaniec naszego powiatu nie posiadający sądowy zakaz do kierowania pojazdami znajduje się w stanie nietrzeźwości 1,28 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Gryfińska policja ostrzega,że nie ma pobłażania dla kierujących pojazdami po spożyciu alkoholu i na sądowych zakazach, będą oni konsekwentnie ścigani i eliminowani z ruchu.

fot. pixabay

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.