Reklama [góra]

Strażacy musieli używać sprzętu hydraulicznego, poważny wypadek na DK31 [foto] [video]


Poważny wypadek na drodze krajowej nr 31. Na odcinku pomiędzy Witnicą Chojeńską a Wierzchlasem zderzyły się dwa samochody osobowe. Strażacy do wyciągnica jednej osoby z pojazdu musieli użyć sprzętu hydraulicznego. 

Do zdarzenia doszło w piątek 31 marca po godz. 13. Zderzyły się dwa samochody osobowe - Skoda Fabia i Skoda Octavia. W wypadku zostały poszkodowane dwie osoby, ich stan jest ciężki. Jedna osoba została śmigłowcem przetransportowana do szpitala.

Droga jest całkowicie zablokowana. Policja wytyczyła objazdy przez Wierzchlas i Witnicę.

Na miejscu jest policja, ratownicy pogotowia ratunkowego i trzy zastępy straży pożarnej - OSP Moryń, OSP Witnica, JRG Dębno i pojazd operacyjny JRG Gryfino.Pierwsze informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszych czytelników.

Czarny piątek

To nie jedyne poważne zdarzenie drogowe tego dnia. Chwile po godz. 11 na trasie z Dębna do Myśliborza (DK23) samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. W zdarzeniu dwie osoby zostały ranne, a droga będzie zablokowana co najmniej do godz. 14.

Kolejne zdarzenie miało miejsce na drodze wojewódzkiej niedaleko Klępicza w gminie Moryń. Ciężarówka zjechała do rowu, pisaliśmy o tym w artykule Ciężarówka w rowie, utrudnienia na DW125


W miejscu wypadku lądował śmigłowiec LPR (fot. czytelniczka Marzena). 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.