Reklama [góra]Co przyniesie weekend? [22-23.04.17]


Przed nami kolejny weekend z piłkarskimi emocjami w naszym regonie. Poznajmy zatem pary w poszczególnych ligach. 

IV liga
Drawa Drawsko Pomorski zmierzy się z Osadnikiem Myślibórz. Goście muszą powalczyć o zwycięstwo aby myśleć o pozostaniu na bezpiecznym miejscu w ligowej tabeli (sobota 15:00)
Energetyk Gryfino na wyjeździe zmierzy się z Hutnikiem Szczecin  faworytem starcia jest  Energia która potrzebuje oczek aby wciąż prowadzić w czwartoligowej tabeli. (Sobota  12:00)
Dąb Dębno zagra z Piastem Chociwel. Gospodarze postarają się urwać punkty by nadrobić straty do rywali, porażka oznacza zrobienie kroku w tył ku utrzymaniu w lidzie. Pierwszy gwizdek sobotniego meczu o godz 16:00.

Wojewódzka Okręgówka
Do Karska wybiera się Odra Chojna która w ostatnich  kolejkach spisuje się znakomicie. Mecz z miejscowym Piastem o godz. 16.
Zorza Dobrzany będzie kolejnym rywalem Morzycka Moryń, zespół jest  lider ligi okręgowej (początek godz. 15:00). Błękit Pniewo zagra z ostatnimi w tabeli Czarnymi Lubanowo (godz. 16).

Regionalna  Okręgówka
Orzeł Trzcińsko-Zdrój u siebie zmierzy się z Kłosem Pełczyce w niedziele o godz 16:00. Faworytem meczu jest Kłos, który zajmuje 12. miejsce. Gospodarze z Trzcińska utrzymują pozycję w strefie spadkowej .
Gavia Choszczno to rywal Ogniwa Babinek, dla gości będzie to okazja aby ponownie zbliżyć się do czołówki (godz. 16:00)
Zieloni podejmą na własnym boisku ekipę SCRS Barlinek, mecz odbędzie się w Zielinie ( niedziela godz 16:00). Mieszko Mieszkowice zagra przed własną publicznością z Mechanikiem Warnice. Klub z Mieszkowic zajmuje ostanie miejsce w tabeli (sobota, godz. 16:00).

A klasa
Czarni Czarnówko - Chrobry Lisie Pole, Grot Gardno - Witniczanka Witnica, LUKS Krzywin - Pro-Team Żarczyn, Energetyk II Gryfino - Rurzyca Nawodna, Czcibor Cedynia - Łabędź Widuchowa, Korona Klępicz - Unia Swochowo, Zjednoczeni Kurzycko - Iskra Banie.

B klasa
Olimpia Troszyn - Sekwoja Brwice 0 - 3 (walkower), Tywa Swobnica - Chrobry Boleszkowice, Merkury Nowogródek Pomorski - Sokół Różańsko.

Juniorzy
Odra Chojna -Energetyk Gryfino (niedziela, godz. 11:00)

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.