Emocjonujący weekend z klubem Victoria

W miniony weekend zawodnicy Victorii brali udział w turniejach indywidualnych w Barlinku, Dolicach oraz w Sianowie.

W Barlinku klub Victorię Chojna w kat. szkół podstawowych reprezentowali Krzysiu Zawalski najmłodszy uczestnik turnieju, uczeń II kl (7 m-ce), Kajtek Kalarus (6 m-ce) oraz Oskar Zawadzki (4 m-ce) W kat. szkół gimnazjalnych wystąpił Filip Marchewka, który zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej.

W Dolicach natomiast występował Michał Olejnik oraz Karol Kłonowski. Był to bardzo udany turniej dla naszych zawodników. W kat. do 40 lat Michał zajął I m-ce natomiast II m-ce wywalczył Karol. W grze podwójnej mężczyzn Michał oraz Karol również okazali się bezkonkurencyjni zajmując I m-ce w turnieju.

W niedzielę 9 kwietnia w Sianowie zawodnicy Victorii brali udział w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa w kat. młodzików, kadetów oraz juniorów.

W kat. młodzików w grze pojedynczej wystąpił Piotr Junosz oraz Janek Gałuszka zajmując odpowiednio miejsca 12 -14. W deblu Piotrek wraz z Jankiem zajęli miejsca 9-12.

W kat. kadetów Victorię reprezentował Kuba Rajczak, który w grze pojedynczej zajął 11 miejsce. Kuba występował również w mikście zajmując miejsce w przedziale 5-7 oraz w grze deblowej plasując się na miejscu 3-4. W kat. juniorów w singlu wystąpił Karol Kłonowski ( 8m-ce) oraz Filip Marchewka (17 m-ce ). W grze podwójnej Karol z Filipem uplasowali się na 8 m-cu.

na zdjęciu od lewej Filip Marchewka ,Oskar Zawadzki , Krzysiu Zawalski oraz Kajtek Kalarus.