Reklama [góra]

Młodzi piłkarze z Chojny w wojewódzkim finale turnieju z "podwórka na stadion " [foto] [podziękowania]


W Szczecinku odbyły się wojewódzkie finały turnieju "z podwórka na stadion o puchar Tymbarka".

Podczas finałów nie zabrakło chojeńskiego akcentu. Udział wzięli zawodnicy do lat 12 ze szkoły podstawowej nr 2  w Chojnie. Trenowani przez Piotra Kierula.i Jacka Prętkiego.

Odra trafiła do grupy z Pogonią Szczecin i Gavią Choszczno. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 0-5 dla Dumy Pomorza. W drugi spotkaniu biało zieloni wyszli na prowadzenie po bramce Piotrowskiego.

Jednak mino starań nie udało utrzymać się prowadzenia ostatecznie Choszczno okazuje się lepsze 1-2.

Przy takich wynikach, niestety młodzi piłkarze musieli pożegnać się z turniejem.

Dla niektórych chłopców to pierwszy taki finał, dla niektórych ostatni ale zapewne w pamięci pozostanie na długo. Lekcja futbolu, bo to co reprezentowała Pogoń , która wygrała i jedzie do Warszawy to "kosmos". Sporo pracy przed nami , ale nie składamy broni i gramy dalej. Dziękuję rodzicom za pomoc w organizacji całego wyjazdu i za doping. - mówi naszemu dziennikarzowi trener Piotr Kierul.Składamy serdeczne podziekowania trenerowi Piotrowi. Kierulowi za wspaniały wkład pracy i przekazanie prawdziwego sportowego ducha walki sportowej naszym dziecom podczas turnieju piłkarskiego Z podworka na stadion o puchar Tymbarka dziekujemy również burmistrzowi Adamowi Federowiczowi Leszkowi Stefanskiemu Wojciechowi Tarnowskiemu i wiernym kibicom za ogromną pomoc w realizacji tego wyzwania po to aby spelnily sie chłopięce marzenia . Dla takich chwil warto żyć. Z wyrazami szacunku dumni i szczęśliwi Rodzice
Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.