Reklama [góra]


Poznaj wyniki ze świątecznych spotkań piłkarskich [raport z boisk] [tabele]


Wielka Sobota już dawno za nami podobnie jak mecze, które rozgrywane były w tym dniu. Zapraszamy zatem do zapoznania się z wynikami poszczególnych drużyn, tym razem publikujemy również tabelę IV ligi oraz wojewódzkiej i regionalnej okręgówki.

IV liga
Energetyk Gryfino - Gryf Polanów 1-0
Osadnik Myślibórz - Hutnik Szczecin 1-2

1. Energetyk Gryfino - 55 pkt
2. Bałtyk Koszalin - 54 pkt
3. Jezioro Załom - 45 pkt
4. Hutnik Szczecin - 40 pkt
5. Kluczevia Stargard Sz. - 37 pkt
6. Gryf Polanów - 34 pkt
7. Rasel Dygowo - 34 pkt
8. MKP Szczecinek - 33 pkt
9. Gryf Kamień Pom. - 33 pkt
10. Astra Ustronie Morskie - 30 pkt
11. Olimp Gościno - 30 pkt
12. Piast Chociwel - 28 pkt
13. Arkadia Malechowo - 28 pkt
14. Sparta Węgorzyno - 28 pkt
15. Osadnik Myślibórz - 26 pkt
16. Ina Goleniów - 25 pkt
17. Dąb Dębno - 17 pkt (strefa spadkowa)
18. Drawa Drawsko Pom. - 3 pkt (strefa spadkowa)

Wojewódzka Okręgówka
Odra Chojna - Zorza Dobrzany 2-1
Morzycko Moryń - Arkonia Szczecin 3-0
Stal Szczecin - Czarni Lubanowo 3-0

1. Morzycko Moryń - 48 pkt
2. Błękitni II Stargard - 48 pkt
3. Intermarche-Reda Trzebiatów - 47 pkt
4. Chemik Police - 43 pkt
5. Stal Szczecin - 32 pkt
6. Arkonia Szczecin - 29 pkt
7. Iskra Golczewo - 27 pkt
8. Błękit Pniewo - 25 pkt
9. Mierzynianka Mierzyn - 24 pkt
10. Wybrzeże Rewalskie Rewal - 24 pkt
11. Piast Karsko - 23 pkt
12. Zorza Dobrzany - 21 pkt
13. Odra Chojna - 21 pkt
14. Ina Ińsko - 18 pkt
15. Polonia Płoty - 14 pkt (strefa spadkowa)
16. Czarni Lubanowo - 11 pkt (strefa spadkowa)

Regionalna Okręgówka
Ogniwo Babinek - Zieloni Zieli 3-2
Klon Krzęcin - Mieszko Mieszkowice 4-2
Sęp Brzesko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3-2

1. Unia Dolice - 43 pkt
2. Biali Sądów - 41 pkt
3. Gavia Choszczno - 39 pkt
4. Ogniwo Babinek - 35 pkt
5. Sokół Pyrzyce - 33 pkt
6. Zieloni Zielin - 31 pkt
7. Polonia Giżyn - 29 pkt
8. SCRS Barlinek - 29 pkt
9. Koral Mostkowo - 29 pkt
10. Sęp Brzesko - 24 pkt
11. Kłos Pełczyce - 22 pkt
12. Klon Krzęcin - 21 pkt
13. Orkan Suchań - 19 pkt
14. Orzeł Trzcińsko Zdrój - 18 pkt
15. Mechanik Warnice - 17 pkt (strefa spadkowa)
16. Mieszko Mieszkowice - 15 pkt (strefa spadkowa)

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.