Reklama [góra]

Prawie 200 interwencji, 5 kolizji i 3 nietrzeźwych kierowców - policja podsumowuje święta w regionie


Prawie 200 interwencji, 5 kolizji i jeden wypadek drogowy– to podsumowanie wielkanocnego weekendu na drogach w powiecie gryfińskim.

Od 6 rano w piątek policjanci w całym kraju rozpoczęli działania pod kryptonimem "Bezpieczny Weekend". Do ogólnopolskiej akcji włączyli się także gryfińscy policjanci. Działania zakończono w poniedziałek o godz. 22.00. 

W okresie świątecznym nad bezpieczeństwem podróżujących czuwali policjanci z drogówki, dla których był to czas intensywnej pracy. Mundurowi zwracali szczególną uwagę na stan trzeźwości, korzystanie z pasów bezpieczeństwa oraz respektowanie przepisów ruchu drogowego, szczególnie stosowanie się do obowiązujących ograniczeń prędkości.

W ciągu kilku dni świątecznego weekendu w powiecie gryfińskim odnotowano jeden wypadek drogowy, w którym 4 osoby odniosły obrażenia. W tym czasie doszło jedynie do 5 kolizji drogowych. Policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących.

Do najpoważniejszego zdarzenia w naszym regionie doszło na trasie S3, pisaliśmy o tym w artykule Karambol niedaleko Gryfina, wiele osób poszkodowanych

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.