Reklama [góra]

Co Przyniesie Weekend ? Rywalizacja o awans i utrzymanie trwa


Drugi piłkarski majowy weekend zbliża się wielkimi krokami. Czas więc sprawdzić kto z kim zagra o ligowe punkty w naszym regonie. Spotkania odbędą się w sobotę oraz w niedzielę. 

IV liga

Energetyk Gryfino zmierzy się przed własną publicznością z Rasel Dygowo. Gospodarze aby utrzymać pierwsze miejsce muszą zdobyć komplet punktów. (15:00)

Do Koszalina jedzie Osadnik Myślibórz na starcie z Bałtykiem. Goście wciąż walczą o utrzymanie w lidzie okręgowej. (16:00)

Dąb Dębno, który zajmuje miejsce w strefie spadkowej, u siebie podejmie Gryf Kamień Pomorski (16:00)

Wojewódzka Okręgówka

Na Wojska Polskiego 16 w Chojnie można spokojnie spoglądać na końcówkę wiosny. Biało Zieloni są już niemal pewni utrzymania. W sobotnie popołudnie zmierzą się na stadionie miejskim z ekipą Stal Szczecin. Faworytem meczu jest zespół ze Szczecina, który klasuje się na szóstej lokacie.

Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 5-0 dla drużyny Stali Szczecin. 
Pierwszy gwizdek w Chojnie o godz 17:30.

Morzycko Moryń jedzie na bardzo ważne stracie dla układu tabeli. Jest to niewątpliwie hit kolejki. Obie ekipy dzieli zaledwie trzy punkty, również biją się o awans do IV ligi piłki nożnej. 

W przypadku drużyny z naszego regionu aby utrzymać pozycję wicelidera potrzebne są punkty. Jeśli Chemik pokona Morzycko będzie miało 58 pkt czyli tyle samo co piłkarze z Morynia. (niedziela  11:00)

Czarni Lubanowo zmierzą się na wyjedzie z Zorzą Dobrzany, Kolejny mecz dla zespołu Czarnych będzie meczem o wszystko, ponieważ potrzebują punktów aby choć na chwilę odbić się od ligowego dnia tabeli. (15:00)

Regionalna Okręgówka

Choć obie ekipy są na różnych piłkarskich planetach to jednak to stracie zapowiada się najciekawiej. Mowa o pojedynku ekipy Orzeł Trzcińsko Zdrój z wiceliderem Ogniwem Babinek. 

Gospodarze walczą o utrzymanie, natomiast goście o awans. Pierwszy gwizdek w niedzielę o godz 16:00.

Mieszko w sobotę o godz 17:00 podejmę Białych Sądów, czyli mecz ostatniej w tabeli drużyny z liderem. Emocji z pewnością nie zabraknie.

Do Choszczna wybierają się Zieloni Zielin. Jest to bezpośredni pojedynek pomiędzy czwartym a piątym zespołem ligi.  (sobota 16:00)

A klasa

Zajmująca piąte miejsce Rurzyca Nawodna gra podczas obecnej rudny wiosennej znakomicie choć ostania przegrana w Cedyni z miejscowym Czciborem mogła popsuć nieco bojowe nastroje.

Jednak najbliższy mecz jest doskonałą okazją do poprawy. Ich rywalem będzie Korona Klępicz.
Z pewnością zespół z Klępicza tak łatwo punktów nie sprzeda. Spotkanie obędzie się w niedzielę o godz 15:00.

Pozostałe Pary:
Czarni Czarnówko - Zjednoczeni Kurzycko 
Pro-Team Żarczyn - Iskra Banie
Grot Gardno - Energetyk II Gryfino
Witniczanka Witnica - LUKS Krzywin
Chrobry Lisie Pole - Czcibor Cedynia
Łabędź Widuchowa - Unia Swochowo

B klasa

Błękitni Białęgi - Olimpia Troszyn 3-0 (Walkower)
Merkury Nowogródek Pom. - Tywa Swobnica (niedziela)  16:00
Sokół Różańsko - Chrobry Boleszkowice (Niedziela)

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.