Reklama [góra]


Gryfiński Festiwal Biegowy i 45. Bieg Transgraniczny [wyniki] [foto]


Tradycyjnie majówkę zakończył Transgraniczny Festiwal Biegowy, była to 3. edycja imprezy z półmaratonem i zarazem 45. edycja biegu transgranicznego na odcinku 10 kilometrów. 

3 maja w południe wystartowali biegacze mierzący się z trasą o długości 21,097 km. Najszybciej na mecie pojawił się Paweł Związek ze Szczecina z czasem 1:17:21, tuż za nim był Damian Wojcieszonek (1:17:26) i Tomasz Waszkiewicz (1:20:35).

W półmaratonie najszybsza wśród kobiet była Nikolina Szurgocińska (1:28:56) przed Iwoną Papierską (1:30:20) i Sylwią Racinowską (1:31:32.

Na krótszym dystansie 10 kilometrów na mecie najszybciej zameldował się Grzegorz Rudziński z Gryfina (34:38) przed Jakubem Rudzińskim (35:32) i Arkadiuszem Minko (35:57).

Wśród kobiet na najwyższym stopniu podium stanęła Edyta Rybacka (39:19) przed Julią Sanecką (40:12) i Anną Bazan (45:18).

Wyniki kategoria K18 - dystans 21,097 km
1. Malwina Kruczkowska - 2:12:44
2. Katarzyna Pośniak - 2:23:19
3. Jeniffer Richert - 2:28:18

Wyniki kategoria K20- dystans 21,097 km
1. Nikolina Szurgocińska - 1:28:56
2. Sylwia Racinowska - 1:31:32
3. Alicja Lackorzyńska - 1:39:47

Wyniki kategoria K30- dystans 21,097 km
1. Iwona Papierska  - 1:30:20
2. Magdalena Droździel - 1:40:46
3. Joanna Świst - 1:41:27

Wyniki kategoria K40- dystans 21,097 km
1. Kasia Otoka - 1:42:35
2. Anna Sidorkiewicz - 1:50:35
3. Monika Kasjan - 1:52:00

Wyniki kategoria K50- dystans 21,097 km
1. Iwona Kozanecka - 1:45:56
2. Beate Ritter - 1:58:44
3. Jolanta Ziontkowska - 02:18:51

Wyniki kategoria K60+ - dystans 21,097 km
1. Ewa Katarzyna Kasierska - 2:36:39

Wyniki kategoria M20 - dystans 21,097 km
1. Damian Wojcieszonek - 1:17:26
2. Rafał Grabwski - 1:22:02
3. Tomasz Magalski - 1:24:58

Wyniki kategoria M30 - dystans 21,097 km
1. Paweł Związek - 1:17:21
2. Tomasz Waszkiewicz - 1:20:35
3. Adam Kieszkowski - 1:23:13

Wyniki kategoria M40 - dystans 21,097 km
1. Piotr Górka - 1:22:32
2. Janusz Żywicki - 1:26:55
3. Jacek Rudziński - 1:29:35

Wyniki kategoria M50 - dystans 21,097 km
1. Tomasz Wolender - 1:25:48
2. Wojciech Antonowicz - 1:25:52
3. Grzegorz Pluta - 1:28:56

Wyniki kategoria M60 - dystans 21,097 km
1. Jacenty Skwarzyński - 1:39:12
2. Czesław Wiśniewski - 1:50:42
3. Jan Jakubowski - 02:02:54

Wyniki kategoria M70+ - dystans 21,097 km
1. Stanisław Lech - 01:58:11


Wyniki kategoria K18 - dystans 10 km
1. Julia Sanecka - 40:12
2. Aneta Jaz - 48:01
3. Paulina Naumowicz - 50:06

Wyniki kategoria K20 - dystans 10 km
1. Anna Bazan - 45:18
2. Klaudia Jaśkiewicz - 47:54
3. Anna Sobieraj - 48:31

Wyniki kategoria K30 - dystans 10 km
1. Edyta Rybacka - 39:19
2. Agnieszka Kulnicz - 45:55
3. Joanna Paczyńska - 46:38

Wyniki kategoria K40 - dystans 10 km
1. Elżbieta Urbanek - 46:02
2. Karolina Grąbczewska - 46:07
3. Joanna Sprogis - 50:21

Wyniki kategoria K50 - dystans 10 km
1. Anett Wolff - 48:50
2. Danuta Rekowska - 55:01
3. Alimaa Sodnomgombo - 56:39

Wyniki kategoria K60+ - dystans 10 km
1. Helena Majdan - 1:05:03

Wyniki kategoria M18 - dystans 10 km
1. Grzegorz Rudziński - 34:38
2. Jakub Rudziński - 35:52
3. Jakub Heda - 36:03

Wyniki kategoria M20 - dystans 10 km
1. Arkadiusz Minko - 35:57
2. Jakub Orzechowski - 37:45
3. Piotr Kuchta - 38:46

Wyniki kategoria M30 - dystans 10 km
1. Rafał Wilk - 36:08
2. Daniel Nowak - 37:34
3. Artur Ręcławowicz - 37:40

Wyniki kategoria M40 - dystans 10 km
1. Wojciech Cieślukowski - 38:29
2. Andrzej Wojnach - 38:50
3. Dawid Tomaszewski - 39:20

Wyniki kategoria M50 - dystans 10 km
1. Marek Sanecki - 37:19
2. Robert Kopcewicz - 39:22
3. Wojciech Stańczuk - 40:07

Wyniki kategoria M60 - dystans 10 km
1. Tadeusz Plata - 44:45
2. Edward Różycki - 45:49
3. Paweł Pozdrowicz - 49:59

Wyniki kategoria M70+ - dystans 10 km
1. Jan Kaczmarek - 45:37
2. Ryszard Skąpski - 53:03
3. Stanisław Wondołowski - 55:26

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.