Reklama [góra]Mecz zwrotów akcji w Łobzie -Juniorzy Odry rozegrali kolejne ligowe spotkanie


Juniorzy Odry w niedzielę rozegrali kolejne ligowe spotkanie. Przeciwnikiem był zespół Światowid 63 Łobez. 

Odra była faworytem na papierze, ale zabrakło kilku zawodników. M.in do Łobza z powodu kontuzji nie pojechał Dacjan Koster. 

Sam mecz rozgrywany był w około 30- stopniowym upale, co na pewno nie pomagało zawodnikom. 

Pierwszą bramkę na początku spotkania zdobyli godpodarze. Ich radość nie trwało jednak długo, ponieważ kilka minut później po zagraniu Dawida Klisowskiego bramkę zdobył Kuba Surowiecki. 


Po zdobytej bramce przewagę mieli biało-zieloni. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Nasz boczny obrońca Konrad Miler popisał się długim podaniem do Filipa Lewandowskiego. Ten opanował piłkę, wbiegł w pole karne i wyłożył ją do Kacpra Stańczyka, który wpakował ją do pustej bramki. Później Odra kontrolowała wysiłek i mądrze rozbijała ataki Światowida. 

Po 45 minutach mieliśmy wynik 2:1 dla Odry. Podczas przerwy zawodnicy Światowida w obecności sędziego sprawdzali tożsamość naszych zawodników. Podrażnieni zachowaniem gospodarzy po zmianie stron ruszyliśmy do ataku. Chwilę po wznowieniu gry ładnym podaniem w kierunku Kacpra Stańczyka popisał się Oskar Surowiecki. Ten okazał się szybszy od obrońcy gospodarzy i przelobował bramkarza. Było już 3:1. Z każdą minutą w taką pogodę opadaliśmy z sił, a inicjatywę zaczynał przejmować Światowid. Po błędzie jednego z naszych obrońców gospodarze zdobyli bramkę kontaktową. Później nasza drużyna miała bardzo mało sił, a gospodarze wręcz przeciwnie- robili kolejne zmiany, a zmiennicy wniosili do gry świeżość. 


W końcówce meczu sędzia podyktował dla Światowida kontrowersyjny rzut karny, który gospodarze niestety wykorzystali. Później obie drużyny miały szanse na zdobycie bramki, lecz ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3. Za tydzień ostatni mecz w tym sezonie. O 11 zagramy z liderem- drużyną Salosu Szczecin.

Światowid 63 Łobez 3:3 Odra Chojna
1:0 Światowid
1:1 Kuba Surowiecki
1:2 Kacper Stańczyk
1:3 Kacper Stańczyk
2:3 Światowid
3:3 Światowid (k.)

Odra : Mróz, Miler, Dopierała, Wujko, Lewandowski, Surowiecki O., Klisowski, Surowiecki J., Stańczyk, Gaj ( Kaszycki)

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.