Reklama [góra]

Nietrzeźwy na boisku, teraz jego drużyna może przegrać walkowerem


Do niecodziennej sytuacji doszło podczas meczu Klasy Okręgowej grupy Północnej - Szczecin. Podczas meczu kapitan gospodarzy zgłosił sędziemu, że jeden z grających zawodników jest pod wpływem alkoholu. 

W sobotę 13 maja Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo na własnym boisku podejmowała zespół Erhle Dobra Szczecińska. Mecz zakończył się remisem 2-2, jednak jeszcze przed ostatnim gwizdkiem kapitan gospodarzy zgłosił sędziemu, że jeden z zawodników rywali jest pod wpływem alkoholu.

- W naszej drużynie grają młodzicy, ciężko trenują, starają się pokazać a tutaj dochodzi do takich sytuacji, zawodnik, który grał pod wpływem alkoholu był agresywny, takie zachowanie to brak szacunku , ciężko to w ogóle komentować- powiedział w rozmowie z naszym portalem prezes Odrzanki Radziszewo.

Na miejsce wezwano policję, funkcjonariusze przebadali zawodnika po zakończonych zawodach, badanie miało wykazać ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Sprawą zajmuje się teraz Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej, wynik meczu może być zweryfikowany jako walkower dla Odrzanki a sam zawodnik, który grał pod wpływem alkoholu może zostać zawieszony.

Całą sytuację skomentował już popularny portal kartofliska, który opisuje absurdy piłkarskie w Polsce.Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.