Reklama [góra]

Poszukiwany właściciel pięknego owczarka


Do kojca znajdującego się na terenie oczyszczalni ścieków w Mieszkowicach została przywieziona młoda suczka. Zwierzę od kilku dni błąkało się w okolicach Gimnazjum w Mieszkowicach. Prawdopodobnie suczka została pogryziona przez inne zwierzęta, w wyniku czego straciła kawałek ogona dlatego też niezbędna była pomoc weterynarza. Zwierzę jest bardzo spokojne i pozytywnie nastawione do ludzi ale boi się innych zwierząt. 

Pies został przywieziony do kojca w poniedziałek 8 maja, obecnie jest pod opieką pracowników ZUK. Sp. z o.o. w Mieszkowicach.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu właściciela psa prosimy o kontakt z Urzędem Miejskim w Mieszkowicach (tel. 091 4666 926).

- (...) zgodnie z Uchwałą Nr XXI/188/2017 Rady Miejskiej w Mieszkowicach z dnia 9 lutego 2017r. o zmianie uchwały w sprawie opłaty od posiadania psów „Nie pobiera się opłaty od posiadania psów adoptowanych ze schroniska oraz adoptowanych od Gminy Mieszkowice. Dokumentem uprawniającym do skorzystania ze zwolnienia jest umowa adopcyjna ze schroniskiem lub Gminą Mieszkowice” - informuje na swojej stronie gmina Mieszkowice - oznacza to, że osoba, która mieszka na terenie Gminy Mieszkowice zaadoptuje psa, będzie zwolniona z opłaty od posiadania psów.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.