Reklama [góra]

Kolizja kilku aut niedaleko miejscowości Mętno Małe [foto]


Kilka samochodów osobowych zostało uszkodzonych w wyniku kolizji do której doszło na drodze wojewódzkiej nr 124 niedaleko miejscowości Mętno Małe. 

Do zdarzenia doszło w niedzielę 21 maja przed godz. 18. Z informacji uzyskanych od świadka zdarzenia, wynika iż pierwsze auto chcąc wykonać manewr w lewo na chwil wstrzymało ruch ustępując tym samym pojazdom jadącym z naprzeciwka.

W lusterku zobaczyłem dojeżdżającego do mnie białego busa który się zatrzymał.I dopiero po chwili dał się słyszeć pisk hamulców a potem huk uderzenia.

Pierwszy pojazd, prawdopodobnie sprawca zdarzenia, odjechał. Nikomu na szczęście nic się nie stało, sytuacja została przez policję zakwalifikowana jako kolizja.

Na miejscu pracowała straż pożarna, ponieważ z uszkodzonych samochodów rozlały się płyny eksploatacyjne. Na czas działań służb ratowniczych, ruch odbywał się wahadłowo.

W sobotę doszło do dwóch zdarzeń na drogach w gminie Banie, informujemy o tym w artykule Brawura czy brak koncentracji? Jedno auto dachowało, drugie uderzyło w tira.Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.