Reklama [góra]


Złoty finał powiatowy „Czwartków Lekkoatletycznych z Orlenem” dla chojeńskiej dwójki [foto]


W czwartek 18 maja 2017 roku w godzinach popołudniowych odbył się finał powiatowy "Czwartków Lekkoatletycznych" w Gryfinie z udziałem chojeńskich lekkoatletów z "dwójki na Lotnisku".
Pomimo gorąca, które towarzyszyło uczestnikom przez całe popołudnie, chojeńscy lekkoatleci świetnie się spisali podczas zawodów bijąc swoje rekordy życiowe w biegach, rzutach i skokach zdobywając tym samym 9 złotych medali, 6 srebrnych i 1 brązowy. To wielki sukces 17-osobowej grupy, która uczestniczyła w tej rywalizacji już od jesieni 2016 roku.

Nasi medaliści to:
  • Kacper Różycki złoty medalista wśród klas 4, który rewelacyjnie pobiegł na dystansie 1000m i pobił swój rekord życiowy uzyskując czas 3,35 sek.
  • Katarzyna Jabłońska zdobyła złoto w biegu na dystansie 600m w kategorii klas 4, poprawiając swoją życiówkę na 2,04,44.
  • Magdalena Chatłas w biegu na 600m klas 5 zdobyła złoto i wybiegała życiówkę 1.57,45 sek.
  • Magdalena Braszka w rywalizacji na 300m klas 6 świetnie pobiegła bijąc swój rekord życiowy na 48,86.
  • Damian Neugebauer w rzucie piłeczka palantową nie miał sobie równych, wywalczył złoto i pobił swój rekord życiowy na 55m.
  • Karolina Kaczmarczyk zdobyła złoty medal w rzucie piłeczką palantową, wśród klas 5 uzyskując odległość 39m.
  • Marcel Szpilski w biegu na dystansie 60m, wśród klas 4 nie miał sobie równych, zdobył złoty medal.
  • Kornelia Grządkowska w biegu na 60 m uzyskała najlepszy wyniki zdobyła złoto.
  • Zuzanna Kowalska w skoku w dal zdobyła 1 miejsce i tym samym złoto.
  • Michał Wołk świetnie skoczył w dal uzyskując wynik 5,20m i srebrny medal (1 cm dzielił go od złota).
  • Zuzanna Wardęga w rzucie piłeczką palantową zdobyła srebrny medal.
  • Martyna Zawalska w biegu na dystansie 60m wśród klas 6 zdobyła srebrny medal.
  • Emilia Witkowska w biegu na 300m uplasowała się na drugim miejscu zdobywając srebro.
  • Daria Klisowska w rzucie piłeczką palantową wśród klas 4 zajęła 2 miejsce.
  • Bartosz Jakubik w biegu na dystansie 300m wśród klas 4 zajął 2 miejsce i tym samym srebrny medal.
  • Barbara Grejman w rywalizacji czwartoklasistów zajęła 3 miejsce i brązowy medal w rzucie piłeczka palantową (Basia jest 2 lata młodsza).
  • Oliwia Kozioł zajęła czwarte miejsce w rzucie piłeczka palantową wśród dziewczynek klas 5.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

 






Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.