Reklama [góra]Nowe obiekty handlowe powstaną w centrum Chojny


Całkowicie zniknął budynek starych garaży niedaleko dyskontu Netto i Pasażu Handlowego przy ulicy Kościuszki w Chojnie. W tym miejscu ma powstać nowy obiekt handlowy. 

Na początku czerwca dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku handlowo - usługowego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu.

- Z wiedzy Urzędu wynika, że inwestor planuje budowę budynku handlowo - usługowego z podziałem na kilka odrębnych lokali - informuje burmistrz Adam Fedorowicz.

Przy Netto ma powstać obiekt o łącznej powierzchni 1200 metrów kwadratowych nawiązujący do sąsiadującej architektury. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć będą tam trzy duże punkty handlowe i kilka mniejszych lokali do wynajęcia.

Pojawiające się w ostatnich miesiącach plotki mówią między innymi o markecie z elektroniką i sprzętem AGD/RTV czy drogerii, tych doniesień jednak nie udało nam się potwierdzić.

Nad budową dużego obiektu handlowego w okolicach sklepu Biedronka zastanawia się deweloper z województwa lubuskiego. Spółka złożyła do gminy wniosek o wydanie warunków zabudowy.

Do tematu jeszcze wrócimy.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.