Reklama [góra]Za nami Jarmark Widuchowski 2017! [dużo zdjęć] [video]


Dobiegł końca Jarmark Widuchowski, czyli dwa dni niezapomnianej zabawy. Na deskach tegorocznego święta miejscowości mogliśmy oglądać gwizdy muzyki włoskiej oraz wejść w rytm muzyki disco polo wraz z zespołami, które na co dzień podbijają nasze serca. 

Tegoroczny Jarmark Widuchowski podzielony był na dwa dni. 23 czerwca wkroczyliśmy w klimaty włoskich przebojów a na scenie zaprezentowały się takie gwiazdy jak: Duet Anna i Romuald Spychalscy, Duet An Dreo & Karina czy też Covery Hity z Satelity. 

- Mieliśmy wieczór tenorów, mieliśmy wieczór muzyki włoskiej, mieliśmy szczecinian plus zespoły ludowe z powiatu. Zakończyliśmy to muzyką disco polo a teraz dyskoteka. Dla każdego coś dobrego w Widuchowej i chyba to jest metoda na sukces - mówi wójt gminy Widuchowa Anna Kusy-Kłos.
Na drugi dzień, bo już w sobotę odbyła się noc z gwiazdami muzyki disco polo. Na scenie nie zabrakło Zespołu Shantel wraz z ich przebojem "Może ze mną zatańczysz". Następnie "Wciąż na Ciebie czekam", "Ona lubi pomarańcze" i wiele innych znanych i lubianych utworów, czyli zespół After Party. Chwila zaczerpnięcia oddechu i zespół coverowy Matomi a zaraz po nim człowiek, który z muzyki czerpie ogromną radość, czyli Michał Gielniak uprzyjemnili nam czas. Wszyscy jednak czekali na gwiazdę wieczoru czyli zespół Defis.

- Jestem bardzo zaskoczony publicznością - mówi nam Karol Zawrotniak, lider grupy Defis - na samym początku zaczął padać deszcz i ku mojemu zdziwieniu nikt nie opuścił placu. Jestem bardzo zadowolony i mam nadzieję że publiczność również jest zadowolona bo ja dałem z siebie wszystko- dodaje

- Wydaje mi się, że po ilości ludzi i po tym jak się bawią disco polo jest dużym sukcesem - mówi wójt gminy Widuchowa Anna Kusy-Kłos.
Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.