Reklama [góra]

Zapisz się i pobiegnij w XVIII biegu integracyjnym o puchar rady sołeckiej


Trwają zapisy na XVIII bieg integracyjny o puchar rady sołeckiej. Odbędzie się on w Starym Objezierzu 8 lipca br. Organizatorem tego wydarzenia jest OSP w Starym Objezierzu.

Start oraz meta zlokalizowana będzie przy Wiejskim Centrum Kultury w Starym Objezierzu a trasa wytyczona jest przez malowniczo położone miejscowości takie jak: Stare Objezierze, Nowe Objezierze oraz Klępicz. Bieg zostanie przeprowadzony na trasie jednej pętli dla kobiet i dwóch pętli dla mężczyzn. Uczestnicy, którzy zapiszą się na nordic walking będą mieli do pokonania również jedną pętlę.
  • Kobiety - 5 km
  • Mężczyźni - 10 km
  • Nordic Walking - 5 km
W imprezie mogą wziąć udział zawodnicy urodzeni w 2001 roku i starsi, zawodnicy niepełnoletni natomiast muszą posiadać zgodę rodziców, bądź opiekunów prawnych na uczestnictwo w biegu. W marszu nordic walking nie ma ograniczeń wiekowych.
  • Zgłoszenia elektroniczne na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Moryniu - www.mory.pl lub na stronie internetowej firmy zajmującej się elektronicznym pomiarem czasu - www.sport-time.com.pl
  • Zgłoszenia pisemne w Wiejskim Centrum Kultury w Starym Objezierzu do 08.07.2017 r.
Wszelkich informacji udzielane są pod numerem tel.914 146 123 lub 510 332 340

Wszyscy zgłoszeni będą systematycznie umieszczani na liście startowej biegu oraz otrzymają potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Więcej informacji o tym biegu znajdziesz na stronie sport-time

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.