Reklama [góra]

15-latek po pijaku kierował samochodem, inny kierowca wydmuchał ponad 2,6 promila


Policjanci zatrzymali 15-letniego mieszkańca Gryfina, który kierował samochodem osobowym. Nastolatek nie dość, że nie miał uprawnień do kierowania pojazdem, to znajdował się w stanie nietrzeźwości. 

Do zdarzenia doszło we wtorek 11 lipca o godz. 22:44. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie zatrzymali mężczyznę, który jechał samochodem osobowym, badanie alkomatem wykazalo 0,75 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Też jechali na "podwójnym gazie"

W sobotę 8 lipca ok godz. 19  podczas wykonywania czynności w związku z kolizja drogową, policjanci Posterunku Policji Widuchowa-Banie ujawnili, że kierujący samochodem osobowym marki Toyota, 54 letni mieszkaniec gminy Gryfino znajdował się w stanie nietrzeźwośc, badanie wykazało 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kilka godzin później, chwilę po północy na ul. Targowej w miejscowości Banie, funkcjonariusze Posterunku Policji Widuchowa-Banie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Golf, 49-letni mieszkaniec jednej z miejscowości w powiecie gryfińskim znajdował się w stanie nietrzeźwości, badanie wykazało ponad 2,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.