Reklama [góra]

Akcja detektywa Rutkowskiego pod ChojnąNasi czytelnicy informują nas o samochodzie oznakowanym jako "Rutkowski Patrol" widzianym w okolicy. Okazuje się, że słynny detektyw Krzysztof Rutkowski prowadzi działania na naszym terenie. 

- Auto jechało od strony Krajnika Górnego, w środku siedziały zamaskowane osoby - zadzwoniła do nas jedna z czytelniczek.

Jak udało nam się dowiedzieć, o działaniach Biura Detektywistycznego Rutkowski Patrol wie policja. Według nieoficjalnych informacji, ma w nich brać udział sam słynny detektyw Krzysztof Rutkowski.

Prawdopodobnie firma została wynajęta w celu odzyskania skradzionego mienia i namierzenia sprawców. Co więcej przedmioty z kradzieży miały zostać odzyskane. Wieczorem auto firmy przez kilkadziesiąt minut było zaparkowane przy Komisariacie Policji w Chojnie, wcześniej prowadzone były działania w okolicach Krajnika Górnego. Co najmniej jedna osoba została w tej sprawie zatrzymana.

Policja potwierdza jedynie, że wie o działaniach Rutkowskiego Patrolu, trwają czynności i narazie nie udziela żadnych szczegółowych informacji.

fot. youtube

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.