Reklama [góra]

Drużyna z Chojny jedzie na finał Pucharu Playarena do Warszawy [video]


Drużyna z Chojny, występująca pod nazwą "Przez Twe Oczy Zielone" w najbliższą sobotę 8 lipca weźmie udział w finałowym turnieju ligi playarena który odbędzie się w Warszawie. 

Playarena to ogólnopolskie turnieje piłki nożnej amatorskich zespołów. Aby dotrzeć do wielkiego finału, należy przebrnąć najpierw przez rozgrywki na szczeblu regionalnym.

Dokładnie 25 czerwca zespół składający się z zawodników z Chojny i Gryfina wygrał mecz w wielkim Finale Pucharu Szczecina. Tydzień później, podczas odbierania medali za wygrany finał, zostali dodatkowo uhonorowani jako odkrycie sezonu 2016/2017. O ich wielkim sukcesie pisaliśmy w artykule Norbert: "Bez wątpienia, wywołaliśmy sensację w środowisku playareny" w którym mieliśmy okazję przeprowadzić rozmowę z założycielem drużyny.


- W minioną sobotę miała miejsce pierwsza historyczna Gala Zakończenia Sezonu Playarena Szczecin, w której część zespołu wzięła udział. Otrzymaliśmy medale za zdobyty Puchar Szczecina, dodatkowo zostaliśmy uhonorowani tytułem Odkrycie Sezony 2016/2017 co sprawiło nam ogromną radość. Chcielibyśmy podziękować za ten zaszczyt Całej Playarena Szczecin! - czytamy na ich oficjalnej stronie na facebooku.

Teraz czekają ich kolejne rywalizacje i marzenia. W sobotnim turnieju w stolicy zagra 40 zespołów, które wygrały rozgrywki pucharowe w swoich miastach. Ekipa w której występują między innym Sebastian Jaz, Nobert Kamil Kłoda, Michał Kapias, Robert Zwoliński poznali swoich rywali. Trafili do grupy E i zmierzą się tam z Majstry Suchowola,  VITIS Ogrody-Marzeń Tczew,  Szybcy i Wściekli Pabianice,  FC Wapienica Bielsko-Biała.


Zdobywcą Fortuna Pucharu Polski Playarena 2017, a tym samym jednym z dwóch reprezentantów naszego kraju w EMF Champions League, zostanie drużyna, która wygra spotkanie finałowe. Co ważne, wszystkie starcia trwać będą 2x10 minut.
Warto zaznaczyć że naszego regionu wystąpią również Ogniwo Babinek Gryfino i Bosman Team Banie Widuchowa.fot. facebook/playarena.pl

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.